[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

VTS WING

Теплові завіси VTS WING - головний прилад, який відповідає за напрямок потоків повітря в певну ділянку з наступним охолодженням або нагріванням. Дана процедура відбувається завдяки процесу всмоктування повітря, що здійснюється через верх корпусних частини. Після цього, потоки проходять через спеціальний нагрівальний елемент (якщо представлена ​​модель є в пристрої). Далі, за рахунок наявності турбіни під сильним тиском повітря виходить через сопло в кімнату.

У список функціональних характеристик сучасної повітряно-теплового джерела входить велика кількість можливостей. При цьому VTS WING не є окремим потенційним джерелом теплової енергії. Це пристрій виконує функцію підтримки для всього комплексу або одного опалювального приладу. Таким чином, вдається зберегти тепле повітря на певному відрізку території.

Тепле повітря збирається під стелею, а холодний - опускається ближче до підлоги. За допомогою такого пристрою вдається зменшити перепад цих температурних показників в кімнаті. В результаті відбувається вертикальне переміщення повітряних мас зверху вниз. Такий процес дозволяє гарантувати обігрів кімнати і тим самим заощадити електроенергію - до 30%.

Додаткові функції завіси VTS WING

Крім всіх перерахованих вище особливостей даних пристроїв, важливо відзначити їх допоміжні функціональні можливості:

  • Зонування приміщень - пристрій допомагає блокувати ділянку кондиціонування від негативного впливу зовнішніх повітряних мас. Це відмінне рішення при створенні ділянки для курців і некурящих.
  • Осушення і обігрів - пристрої, доповнені нагрівальними компонентами, можуть підсушувати підлогове покриття і все найближчі ділянки. Крім цього, створюється спрямований теплий потік повітря. Особливо важливий цей ефект для магазинів, торгових залів.
  • Відсікання - можливість виділити кілька кліматичних ділянок, при цьому підтримуючи створений мікроклімат в приміщенні. Також, вдається захистити приміщення від негативного впливу спеки в літній період, холоду взимку, від пилу і бруду з вулиці і інше.
  • Циркуляція - для великогабаритних приміщень важливо зберігати оптимальну циркуляцію повітряних потоків.

Таким чином, модель VTS WING виконує функцію блокування всіх зовнішніх чинників, що впливають на кліматичні показники в приміщенні.

Конструкція і монтаж

Корпусні частина представленої моделі повністю виконана з пластика, який відрізняється високими показниками термостійкості. Такий матеріал може впоратися з максимальною температурою до +95 градусів, зберігаючи свою міцність.

Крильчатка доповнена лопатками, що також виготовлені з пластику. З їх допомогою відбувається забір повітряних потоків зверху через величезну решітку. Вентилятор створює досить потужний потік, завдяки якому всі потоки спрямовані паралельно по відношенню до площини дверного отвору. Таким чином, пристрій дозволяє створити, так званий бар'єр, що виникає при вході в приміщення.

Монтувати завісу VTS WING можна кількома способами: на стелю або на поверхню стіни, застосовуючи спеціальні кріплення, які повинні бути в наборі. При цьому встановити пристрій можна вертикально або горизонтально.

Велика кількість різних моделей дозволяє підібрати прилад для установки в певному приміщенні. Це можуть бути величезні виробничі приміщення або невеликі житлові кімнати. Підбір завіси відбувається з урахуванням її продуктивності та розмірів приміщення.

Останні відгуки в категорії "VTS WING"


  • У цій категорії немає відгуків