[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

VTS WING PRO

Промислові теплові завіси VTS WING PRO - обладнання, призначене для захисту внутрішнього простору від попадання холодного повітря ззовні, огорожі від пилу, бруду і комах. Теплові завіси промислового типу широко застосовуються в логістичних центрах, на фабриках і заводах, на СТО, вантажно-розвантажувальних терміналах. Скрізь, де є великий дверний проріз, необхідна установка такого устаткування. Воно дозволить уникнути тепловтрат, які неминучі в холодну пору року.

Особливості теплових завіс і їх переваги

Теплові завіси VTS WING PRO випускаються в декількох лінійках, кожна з яких має свої особливості:

 • VTS WING PRO С - це повітряна завіса, яка не має нагріву. Вона дає потужний потік повітря, який не дасть тепла залишити приміщення, а холоду - потрапити всередину. Дальність такого повітряного потоку - до 8 метрів.
 • VTS WING PRO WR1 і WR2 - таке обладнання має однорядний або дворядний теплообмінник. Максимальна дальність повітряного потоку складає 7,5 і 7 м відповідно.

VTS WING PRO ефективна там, де потрібно уникнути тепловтрат при відкритих дверних отворах і воротах. Устаткування часто використовують в залізничних депо та інших транспортних підприємствах. Можлива як горизонтальна, так і вертикальна установка. У разі останньої дані теплові завіси можуть захищати ворота шириною до 16 метрів.

У стандартну комплектацію входять також елементи кріплення - кронштейни, призначені для з'єднання завіс в одну модульну конструкцію. Двигун теплової завіси має захист від вологи та інших несприятливих чинників.

Які переваги мають дані теплові завіси:

 • Прийнятна ціна в поєднанні з високою якістю.
 • Найбільш безшумні теплові завіси на ринку.
 • Кожна модель лінійки має лаконічний сучасний дизайн.
 • Надійна інноваційна конструкція.
 • Корпус має невелику висоту.
 • Матеріал корпусу - оцинкована сталь. Вона не іржавіє, стійка до несприятливих зовнішніх факторів.
 • Економне споживання електрики.
 • Простота монтажу і універсальний розмір корпусу.

Все це робить промислові теплові завіси VTS WING PRO затребуваним варіантом для установки в самих різних умовах. Це надійне обладнання, яке прослужить багато років, не вимагаючи заміни. Виробник подбав про те, щоб ці теплові завіси вимагали мінімум технічного обслуговування і втручання з боку людини.

Принцип роботи теплової завіси

Теплова завіса за своєю суттю є потужним тепловентилятором, який встановлюють над дверима прорізу або збоку. Таким чином, обладнання може бути вертикального або горизонтального типу.

Принцип роботи пристрою полягає в наступному: теплова завіса забирає повітря, підігріває його до потрібної температури - і подає назовні потужним струменем з нижньої частини. Повітря рухається строго вниз, і за рахунок потужності утворює собою подобу «повітряної стіни». Через це всередину не потрапляє холодне повітря, комахи, пил. А з самого приміщення не відбувається витік теплого повітря - і не потрібно витрачати додаткові ресурси на опалення.

Правила монтажу

Встановлювати теплову завісу потрібно згідно з інструкцією від виробника. Дотримання цих правил необхідно для безпечної, ефективної і стабільної роботи обладнання.

Монтаж повинен здійснювати людина, що має необхідні профільні знання і навички. Те ж саме стосується і технічного обслуговування. Займатися роботами, пов'язаними з роботою теплових завіс, повинен професіонал. Некваліфіковане втручання може привести до поломки або виходу з ладу, необхідності заміни деталі.

Чому варто замовити теплову завісу VTS WING PRO у нас на сайті?

Наша компанія пропонує обладнання серії VTS WING PRO за вигідною ціною. В каталозі сайту ви знайдете різні моделі, кожна з яких підійде для роботи в певних умовах. Ми гарантуємо, що ви отримаєте оригінальне обладнання від перевіреного виробника. У нас ви отримуєте повний комплект поставки, який дозволить приступити до монтажу пристрою.

Крім описаного вище, нашим покупцям ми пропонуємо і інші переваги:

 • Швидка доставка зручним для вас способом.
 • Безпечна упаковка обладнання перед відправкою.
 • Всі офіційні гарантійні документи.
 • Кілька варіантів оплати.
 • Кваліфікована консультація і допомога.
 • Оперативна обробка замовлення.

Щоб придбати теплову завісу, виберіть потрібну модель з каталогу, додайте її в онлайн-кошик, вказавши контактні дані та адресу доставки. Ми зв'яжемося з вами найближчим робочий час, щоб уточнити деталі! Потрібна допомога? Звертайтеся до співробітників компанії по телефону або в чаті сайту!

Останні відгуки в категорії "VTS WING PRO"


 • У цій категорії немає відгуків