[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Soler&Palau

Теплові завіси - пристрої, які створюють невидимий бар'єр з теплого повітряного потоку, який не дає холодному повітрю потрапляти всередину. Така завіса розділяє внутрішній простір і вулицю, не даючи потрапляти всередину також пилу, комах і сторонніх запахів. Теплові завіси Soler & Palau - надійні та якісні пристрої, за допомогою яких ви збережете оптимальний мікроклімат в приміщенні, уникнувши тепловтрат.

Теплові завіси Soler & Palau: характеристика

Теплові завіси підійдуть для установки в будівлях громадського призначення. Так, з широко застосовують в промислових і торгових приміщеннях, де часто відкриваються двері або - постійно відкриті. Це - одна з причин втрати тепла в холодну пору року. Як результат - всередині холоднішає, навіть, незважаючи на роботу опалювальних приладів. Щоб цього не виникало, над вхідними дверима встановлюють теплову завісу.

Прилад створює потужний потік повітря, який спрямований вниз. Таким чином створюється повітряний бар'єр, який не дає потокам повітря ззовні потрапляти в приміщення. Також всередину не влетять комахи і пил. А ось тепло з приміщення не виходить назовні. Як результат - зберігається комфортний мікроклімат. Застосовують теплові завіси і влітку, щоб уникнути попадання гарячого повітря всередину і втрати охолодженого.

Повітряні завіси від компанії Soler & Palau широко застосовуються в самих різних приміщеннях. Компанія, заснована в 1951 році, гарантує високу якість і безпеку такої побутової техніки.

Встановлюються теплові завіси над входом в приміщення - проходом або дверима. Таким чином, створюється невидима додаткові двері, яка і послужить бар'єром.

Теплова завіса виконана з міцного матеріалу. Він вбереже корпус від відколів і негативних факторів зовнішнього середовища. Всередині конструкції знаходиться вентилятор з низьким рівнем шуму і високою продуктивністю. Також в комплектацію входить водяний теплообмінник - він потрібен для того, щоб підігрівати повітря перед подачею. При вході в приміщення відвідувачів обдає хвилею теплого повітря, що є додатковою перевагою.

У комплект поставки входить дистанційний пульт управління роботою приладу. Деякі моделі мають можливість контролю відразу декількох приладів за допомогою одного пульта.

Переваги та особливості

Теплові завіси Soler & Palau - це пристрій, який буде ефективним протягом усього року. Створюючи потужний потік повітря, вони не дадуть потрапляти гарячого або холодного повітря всередину приміщення, блокують втрату тепла або прохолоди. Також це додатковий бар'єр від попадання комах, пилу і бруду, пилку і алергенів.

Теплові завіси Soler & Palau відрізняються високою продуктивністю, стабільною роботою і довговічністю. Такий пристрій не виробляє безліч шуму, а також споживає мало електрики.

Установка теплової завіси нескладна. Її монтують над вхідними дверима. Важливо, щоб зберігався проміжок між стіною і приладом - мінімум 10 см. Аналогічна вимога щодо відстані до стелі.

Як замовити теплові завіси Soler & Palau?

Щоб купити теплові завіси від компанії Soler & Palau, вам не потрібно витрачати багато часу. На сайті нашої компанії ви знайдете великий вибір моделей від надійного виробника побутової техніки. Бренд пропонує теплові завіси з різними технічними характеристиками. Підібрати підходящий варіант можна за допомогою зручних фільтрів на сайті.

Для замовлення натисніть кнопку купити поруч з потрібною моделлю - і вона потрапляє у віртуальний кошик. Далі вкажіть дані для доставки, виберіть спосіб оплати. Наші співробітники зв'яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити деталі покупки. З усіх питань звертайтеся до консультантів по телефону або в чаті сайту!

Останні відгуки в категорії "Soler&Palau"


  • У цій категорії немає відгуків