[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Olefini

Компанія Olefini працює з 1977 року, пропонуючи своїм клієнтам тільки якісну техніку для обігріву та кондиціонування. Повітряно-теплові завіси є одними з пріоритетних напрямків для бренду. За час своєї роботи компанія Olefini удосконалила свою продукцію, використовуючи передові технології для її виробництва. На даний момент модельний ряд теплових завіс Olefini дозволяє підібрати підходящий варіант для будь-якого приміщення.

Теплові завіси Olefini: переваги продукції бренду

На даний момент продукція компанії Olefini користується стабільним попитом у покупців у багатьох країнах. А все завдяки власній виробничій базі, яка дозволяє контролювати виготовлення продукції на кожному етапі. Більше 90% комплектуючих Olefini виробляє на власних потужностях. Крім цього, компанія має цеху по збірці, а також тестування готової продукції.

Для створення корпусу теплових завіс Olefini використовується особливий вид пластику, стійкий до високих робочим температур. По своїй міцності він майже не поступається металу. Але має істотну перевагу - на відміну від металу, пластик не покриється корозією. Крім цього, так пристрій буде мати більш легкий вага.

Теплові завіси Olefini відрізняються високим ступенем безпеки. Вони мають кілька ступенів захисту від перегріву. Завдяки цьому пристрій буде працювати стабільно і без збоїв.

Перед продажем завіси Olefini проходять ретельне тестування. В тому числі, тестують продукцію і на окремих стадіях складання. Таким чином, покупець може бути впевнений, що отримує надійну кліматичну техніку. І, звичайно ж, теплові завіси Olefini відповідають всім стандартам і нормам якості, прийнятим в ЄС.

Переваги теплових завіс Olefini:

  • Нагрівальний елемент стрічкового типу ефективно обігріває повітряний потік.
  • Наявність трьох рівнів потужності для вибору максимально комфортного.
  • Надійний захист приміщення від гарячого або холодного повітря, а також проникнення комах або пилу.
  • Повітряний потік можна регулювати за напрямком.
  • Корпус має компактні розміри, завдяки чому обладнання не займе багато місця.

Теплові завіси Olefini допоможуть розділити зони з різними температурними показниками. Встановлюють їх над віконними і дверними отворами. Навіть, якщо вони будуть постійно відкриті, гаряче повітря ззовні не потрапить всередину. Як результат -Зберегти комфортний мікроклімат. Теплові завіси широкої застосовують в сфері громадського харчування, в торгових центрах і магазинах, в громадських і адміністративних будівлях.

Останні відгуки в категорії "Olefini"


  • У цій категорії немає відгуків