[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Тепломаш

Теплові завіси Тепломаш - кліматичне обладнання, призначене для поділу внутрішньої і зовнішньої повітряних середовищ. Така завіса створює своєрідний бар'єр між вулицею і приміщенням, результатом якого буде блокування теплих або холодних повітряних мас ззовні. Це допоможе уникнути втрат тепла в зимовий час, а також втрат охолодженого кондиціонером повітря - влітку.

Теплові завіси від компанії «Тепломаш» - надійного виробника

Компанія Teplomash розпочала свою роботу в 1992 році, коли вона почала виробляти енергозберігаюче обладнання. Спочатку випускалися градирні компактних розмірів, затребувані в харчовій і хімічних промисловостях. Потім настав час електричних тепловентиляторів. А перші повітряні завіси Тепломаш КЕВ почали надходити в продаж в 1999 році.

На даний момент бренд Тепломаш пропонує обладнання з тривалим терміном служби і високою якістю. Компанія розширила модельний ряд теплових завіс таким чином, щоб можна було купити підходящий варіант як для побутового споживання, так і для промислового.

Теплові завіси: серії пристроїв і їх можливості

Компанія Teplomash пропонує ефективні рішення для різних умов роботи - від невеликих кіосків або приватних будинків до промислових цехів. Це стало можливим завдяки випуску завіс різної потужності. Їх можна поділити на кілька серій:

 1. Серія 100 - пристрої малої потужності, які стануть відмінним бар'єром від холодного або гарячого повітря. Встановлюється це обладнання над віконним або дверним прорізом на висоті від 1 до 2,2 м. Потужність роботи пристрою можна регулювати за допомогою дистанційного пульта.
 2. Серії 200 і 300 - пристрої середньої потужності. Вони підійдуть для невеликих магазинів, кафе і ресторанів. Повітряні завіси цих серій можна встановлювати на висоті від 2 до 3,5 метрів. У комплект поставки входять кріпильні кронштейни і пульти управління. Останні дозволяють управляти роботою пристрою дистанційно.
 3. Серія 400 - підійде для установки на ринку, складі, в ангарі або депо, в великих торгових і промислових центрах. Встановлюють їх на висоті від 3 до 5 метрів. Дана серія має модельний ряд газових завіс, а також модифікацію в бризгозащищенном виконанні. Цей варіант підійде для автомийки та іншого приміщення, де спостерігається підвищений рівень вологості.
 4. Серія 600 - завіси інтер'єрного типу, які не тільки виконають свою пряму функцію, а й гармонійно впишуться в інтер'єр. Їх виготовляють з нержавіючої сталі в формі лінзи, колони або еліпса. Можлива установка підсвічування. Встановлювати теплові завіси серії 600 можна вертикально або горизонтально, висота від підлоги - приблизно 3-4 метри.
 5. Серії 700 і 800 використовуються на виробництві - в цехах, на складах, в морозильних камерах та інших приміщеннях з великою площею. Потужний вентилятор направляє повітря так, щоб створювався безперервний повітряний потік.

Кожна їх серій відрізняється енергоефективністю, простотою настройки і управління, тривалим терміном служби. Кожна теплова завіса має пульт дистанційного управління, а в комплект поставки входять кріплення для установки.

Переваги теплових завіс

Теплові завіси ТОВ Тепломаш відрізняються безліччю переваг, які перевірені покупцями на практиці. Виробник дбає про якість своєї продукції, завдяки чому кожен пристрій буде стабільно працювати, ефективно виконуючи свою функцію.

Серед переваг варто відзначити і такі:

 • Висока продуктивність.
 • Стабільність роботи.
 • Немає необхідності в годиною ремонті або складному технічному обслуговуванні.
 • Широкий вибір пристроїв по потужності.
 • Є стельовий або настінний варіант установки на вибір.

Таким чином, теплові завіси дозволяють вирішити проблему втрати тепла або прохолодного повітря. Вони створюють потужний потік, який відгороджує вулицю від приміщення, в якому часто відкривають двері або вони постійно відкриті.

Як вибрати теплову завісу?

Вибирати теплову завісу необхідно, виходячи з площі приміщення, параметрів дверного або віконного прорізів, а також інших факторів. Якщо такий пристрій вибрати не правильно, воно може не підійти до вашого приміщення - і, в результаті, не впорається з поставленим завданням.

На що потрібно звернути увагу при виборі теплових завіс:

 • Довжина пристрою - вона повинна бути такою, щоб повністю перекривати дверний або віконний проріз.
 • Потужність - вибір залежить від середньої температури в приміщенні, а також його площі, різниці зовнішніх і внутрішніх температур.
 • Напрямок потоку повітря - якщо завісу потрібно встановити для дверей або вікна, вибирайте варіант з вертикальним рухом повітря. Якщо дверний або віконний проріз має великі розміри, то краще з завданням впорається завіс горизонтального типу.
 • Частота і тривалість відкривання дверей \ вікна.
 • Особливості роботи системи вентиляції.
 • Погодні умови.

Щоб правильно вибрати теплову завісу, краще звернутися за консультацією до фахівця. Він допоможе вам правильно вибрати серію і модель, щоб пристрій працював з максимальною ефективністю. Наші співробітники допоможуть вам визначитися з вибором теплової завіси від бренду Тепломаш. Отримати консультацію ви можете за телефоном, вказаним на сайті. А замовлення можна оформити в будь-який зручний час, після чого ви отримаєте обладнання з доставкою в ваше місто!

 

Останні відгуки в категорії "Тепломаш"


 • У цій категорії немає відгуків