[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Повітряна завіса ВЕНТС ПВЗ

Повітряна завіса ВЕНТС ПВЗ - незамінний пристрій в процесі економного споживання електричної енергії при охолодженні або обігріві приміщень. Це відбувається завдяки наявності аеродинамічній зони, яка зовсім непомітна для людського ока. Дана зона знаходиться між вулицею і внутрішнім простором кімнати. Як правило, вона розташована перед самим входом в приміщення.

Встановлюючи такі конструкції, вдається вберегти кімнату від холодних або теплих повітряних мас, зберігаючи усередині оптимальний температурний режим і заданий мікроклімат. Монтаж цих пристроїв здійснюється всередині кімнати над входом або ж біля входу, в залежності від особливостей кожного з приміщень. При цьому показники висоти або ширини отвору, що перекривається, варіюється від 2 до 5 м. Пристрої прийнято встановлювати в будь-яких будівлях, в яких зазначають величезний потік людей або всіляких транспортних засобів. Часто їх можна побачити в виробничих залах, в автомайстерень, в торгових залах, ринках критого типу, в величезних магазинах, гаражах та інше.

Особливості сучасної конструкції

Вибираючи відповідну модель, важливо звернути увагу на конкретний типорозмір, який залежить від показників потужності. Всього виділяють 4 типи моделей ВЕНТС ПВЗ. Незалежно від цього, кожен пристрій має однакову конструкцію:

  • Завіси і всі їхні складові елементи виконані з оцинкованої сталі - це легкий і одночасно міцний матеріал, який не піддається впливу корозії.
  • Нагнітання повітряних мас здійснюється завдяки канального вентилятора з прямокутним перетином, який відрізняється підвищеними показниками тиску.
  • Відбувається попереднє очищення потоків повітря від пилу за рахунок спеціального фільтра, що має високий клас фільтрації - G4.
  • Потоки нагріваються завдяки водяному або електричному нагрівача (в залежності від конкретної моделі).
  • Повітряні маси розподіляються за допомогою відповідних щілинних секцій.
  • При використанні водяного нагрівача, де головний теплоносій - це вода, такі завіси рекомендується монтувати в будівлях, де фіксується температура не менше 0 градусів.

Стандартні конструкції доповнені щілинними секціями, довжина яких може бути 1 і 1,5 м. Таким чином, вдається підібрати модель з урахуванням певного дверного отвору.

Монтажний процес

Установка завіси може відбуватися, як горизонтально, так і вертикально - від цього фактора не буде залежати якість продуктивності всього пристрою. У разі горизонтального монтажу фіксація конструкції відбувається над дверним отвором. Таким чином, потоки направляються вертикально зверху вниз і «працюють» по всій ділянці. Коли відбувається вертикальний монтаж, пристрій монтується з однієї або відразу з декількох сторін дверного отвору. При цьому повітряні маси мають горизонтальний напрямок. Для облаштування прорізів, розміри яких варіюються в межах від 10 до 12 м2, можна використовувати лише одну завісу, закріплену у вертикальному положенні. Якщо мова йде про отворах, площа яких перевищує позначку в 12 м2, тоді буде потрібно кілька конструкцій, зафіксованих з двох сторін. Таким чином, вдається збільшити площу впливу при роботі приладу.

Всі вентилятори повітряних завіс укомплектовані потужними чотири- або шестіполюснимі асинхронними двигунами, що додатково мають вбудований зовнішній ротор. Це підтверджує високі показники продуктивності і можливість застосування в великих приміщеннях.

Останні відгуки в категорії "Повітряна завіса ВЕНТС ПВЗ"


  • У цій категорії немає відгуків