Канальный вентилятор ВЕНТС ВКО1 и ВКОк1
Канальні ВЕНТС ВКО1 і ВКО1к відрізняться високими показниками продуктивності - до 365 м3 / год. Такі моделі укомплектовані надійними електродвигунами, які відрізняються економним споживанням електроенергії. Крім того, застосування достатньої кількості змащувальних матеріалів в руховій системі, виключає ймовірність частого технічного обслуговування. Представлені двигуни спеціально розроблені для безперервної роботи і мають захист від перегріву.
Особливості експлуатації:
- Конструкції розраховані для регулярної або тимчасової вентиляції, створеної у ванній кімнаті, санвузлах, в кухнях або в інших приміщеннях.
- Високий ступінь захисту від вологи - IP X4 дозволяє монтувати пристрої в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості, без ризику поломки вентиляційних пристроїв.
- З урахуванням певної фіксації для напрямку повітряних потоків - можливий варіант припливної або витяжної вентиляції в кімнаті.
- Така конструкція розрахована для використання повітропроводів гнучкого або жорсткого (з пластика) типу. Цей варіант призначений для використання повітропроводів розміром 100, 125 і 150 мм.
Вентиляційна система дозволяє здійснювати переміщення потоків повітря на невеликі відстані по всьому периметру кімнати.
Монтаж і управління
Фіксація вентилятора можлива в декількох положеннях - по горизонталі або по вертикалі із застосуванням спеціальних монтажних кронштейнів. Для збільшення напору можна скористатися послідовної установкою відразу двох вентиляторів.
Управління пристроєм:
- Для ручного типу управління прийнято використовувати кімнатний вимикач освітлення, який не входить в комплект. Щоб контролювати швидкісні режими, буде потрібно спеціальний тиристорний регулятор. Виробник відзначив можливість підключення відразу декількох вентиляторів до одного регулюючого приладу.
- Автоматичний тип має на увазі експлуатацію електронного блоку БУ-1-60. Також, можна скористатися налаштуванням вбудованого таймера «Т», який допоможе пристрою функціонувати протягом 2-30 хвилин, після його зупинки за допомогою вимикача.
Установка вентиляторного пристрою відбувається в відповідне перетин. При цьому кріплення обладнання здійснюється за рахунок застосування хомутів (в разі експлуатації гнучких повітропроводів).