[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Канальный вентилятор ВЕНТС Квайтлайн

Цена
- грн
Розмір патрубка, мм

Сучасна вдосконалена колекція вентиляторів ВЕНТС Квайтлайн представляє потужні і абсолютно безшумні моделі, які вкрай необхідні для якісної вентиляції. Показники продуктивності вентиляторів - до 375 м3 / год.

Характерні переваги установки:

  • Монтаж пристрою відбувається в заздалегідь підготовлений отвір відповідного розміру. У разі застосування гнучких повітропроводів потрібна додаткова експлуатація відповідних хомутів.
  • Із застосуванням міцного і надійного кронштейна вдається зафіксувати модель в різних положеннях - по горизонталі або по вертикалі.
  • Для збільшення показників максимального тиску можна скористатися послідовним монтажем відразу декількох варіантів.
  • Щоб зробити підключення до роботи пристрою низької напруги (з мотором 12В) до мережі 220В, необхідно скористатися знижуючим трансформатором, що не передбачений в наборі.

Серед величезної кількості незаперечних переваг даної конструкції важливо відзначити наявність стильного дизайну і абсолютно нового рівня комфорту, який неодмінно оцінить кожен користувач.

Робочі режими

Щоб підібрати конкретний режим для канальних вентиляторів пристроїв, необхідно скористатися допомогою DIP-перемикача в певному положенні.

  1. За замовчуванням пристрій знаходиться у вимкненому стані. При використанні вимикача пристрій включається і починає працювати на першій швидкості.
  2. За замовчуванням пристрій знаходиться у вимкненому стані. При використанні вимикача модель працює на другій швидкості.
  3. Режим з двома швидкостями. За замовчуванням пристрій безперервно функціонує на першій швидкості. При використанні вимикача вентилятор переходить на другу швидкість.
  4. Режим автоматичного типу з конкретними часовими інтервалами. За замовчуванням вентилятор експлуатується на першій швидкості. Через певний тимчасовий проміжок (від 1 години до 15 годин максимум) модель перебудовується на другу швидкість. До 30 хвилин пристрій функціонує з максимальними показниками продуктивності, після чого - вентилятор знову повертається на першу швидкість.

Для високої продуктивності розробники використовували потужний двигун на шарикопідшипниках з незначним споживанням електроенергії - від 4,5 Вт.

Останні відгуки в категорії "Канальный вентилятор ВЕНТС Квайтлайн"


  • У цій категорії немає відгуків