[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете великий вибір канальних вентиляторів TDM Soler & Palau. Вони призначені для установки в невеликих приміщеннях, де потрібно забезпечити циркуляцію повітря - приплив свіжого і відтік відпрацьованого. Серія відрізняється стабільністю роботи, безпекою, а також високою ефективністю. Пристрої характеризуються європейською якістю і повною відповідністю стандартам. Ми пропонуємо оригінальні канальні вентилятори від перевірених виробників.

Технічні характеристики канальних вентиляторів TDM Soler & Palau

Вентилятори даного типу призначений для установки всередині стіни. Вони призначений для розподілу потоків повітря між приміщеннями, які знаходяться по сусідству. Працює пристрій за допомогою електродвигуна, який має вбудований захист від перегріву. Таким чином, ви зможете попередити потенційні аварійні ситуації. Установка можлива в повітроводи підходящої форми. вентилятори TDM S & P застосовуються для видалення відпрацьованого повітря і припливу свіжого.

Вентилятор відрізняється високою продуктивністю і стабільно працює при різних погодних умовах, адже залежить від атмосферного тиску. А останнім змінюється в залежності від пори року.

Керувати роботою вентилятора можна за допомогою його підключення до вимикача світла. Також можна встановити окрему клавішу для його роботи. Додатково можна встановити датчики вологості, які дозволять автоматично включатися і включатися по досягненню певних показників.

Корпус пристрою виконаний з міцних матеріалів високої якості. Таким чином він не деформується, захищає внутрішні частини від попадання пилу і дрібних механічних пошкоджень. Матеріал не схильний до корозії, не іржавіє. Деталі обладнання зроблені також з якісних і довговічних матеріалів.

Крильчатки відрізняються аеродинамічній формою, що дозволить підвищити ефективність переміщення повітря. Це ж знижує рівень шуму, тому вентилятор не заважає роботі або відпочинку. Завдяки цьому пристрій може встановлюватися в самих різних приміщеннях - промислових, побутових, комерційних.

Вентилятор має вбудований герметичний двигун, який має захисну оболонку. Однак, встановлювати поблизу джерел води можна, адже це може негативно вплинути на пристрій. Вентилятор відповідає всім міжнародним стандартам безпеки і якості.

Переваги для наших покупців

Ми пропонуємо тільки оригінальний товар від перевіреного виробника. Наш магазин гарантує високу якість, довговічність і стабільність роботи, а також безпеку пристрою. Постійне поповнення асортименту дозволяє нашим покупцям першими отримати новинки від виробника.

Крім цього, наші покупці користуються такими перевагами:

 • Оперативна доставка до вашого міста в максимально короткі терміни.
 • Прийнятна вартість на кожну одиницю товару - ми не завищуємо штучно ціни.
 • Кваліфікована консультація по вибору і монтажу.
 • Зручна навігація по сайту - вибрати підходящий по характеристикам варіант можна за кілька хвилин.
 • Інформаційна підтримка наших покупців.

Щоб зробити замовлення, натисніть кнопку «купити» поруч з обраною моделлю. Вкажіть спосіб доставки і варіант оплати. Зв'язатися з нами можна по телефону або в чаті на сайті - так ви можете задати всі ваші запитання з приводу товару чи замовлення.

Останні відгуки в категорії "TDM Soler&Palau"


 • У цій категорії немає відгуків
 • Андрей

  Беру не первый раз, хороший товар
  Канальный вентилятор Soler&Palau TDM-100