[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Домовент

Цена
- грн
Розмір патрубка, мм

Канальні Домовент - це якісне і одночасно доступне за ціною обладнання для видалення відпрацьованого повітря. Компанія пропонує надійні пристрої, які відповідають усім європейським вимогам. Вентилятори канального типу призначені для побутових приміщень середньої площі. Вони розраховані на безперервну роботу, мають тривалий термін експлуатації, позитивно зарекомендували себе. Наша компанія пропонує канальний вентилятор Домовент за прийнятною ціною.

Особливості та переваги вентиляторів Домовент

Канальний вентилятор Домовент розрахований на безперервну роботу без відключення від мережі. Він відрізняється стабільною роботою, може бути підключений до вимикача світла, щоб спрацьовувати одночасно з ним. Підійде для приміщень середньої або малої площі. Його широко використовують для створення витяжки на кухні, в санвузлі, в гаражі і підвалі, в офісі або магазині. Підійде канальний вентилятор Домовент і для припливних систем.

Матеріалом для корпуса служить якісний АБС пластик. Він відрізняється надійністю і довговічністю - не тріскається і не сколюється, на ньому не з'являється жовтизна. Корпус підійде для настінного монтажу за допомогою дюбелів і шурупів. Сумісний з вентиляційними шахтами та повітроводами. Із зовнішнього боку є захисна сітка, яка не дасть потрапляти всередину комах або дрібних предметів.

Вентилятор встановлюється в витяжний канал круглого перетину і відповідного діаметру. Можна послідовно або паралельно з'єднати кілька пристроїв для того, щоб отримати необхідні показники тиску.

Канальний вентилятор Домовент відмінно впорається з видаленням відпрацьованого повітря, диму, неприємних запахів, впорається з загазованістю. Він допоможе запобігти появі грибка і цвілі за рахунок зниження рівня вологості. Таким чином, він продовжить термін служби техніки, меблів, а також створить відповідний мікроклімат для людини.

Переваги канальних вентиляторів Домовент:

 • Виконано з матеріалів високої якості.
 • Мають високу ступінь захисту.
 • Захист від попадання всередину комах.
 • Можливість безперервної роботи.
 • Захист двигуна від перегріву.
 • Мале споживання електроенергії.
 • Немає необхідності постійного обслуговування.

Вентилятор розрахований на тривалий термін експлуатації, не вимагає частого технічного обслуговування і заміни деталей. Це надійний пристрій, який відмінно впорається з поставленим перед ним завданням.

Особливості монтажу вентиляторів Домовент

Канальний вентилятор Домовент сумісний з вентиляційними шахтами відповідного діаметру. Перед установкою необхідно переконатися в тому, що в ній є природна тяга. А саме підключення повинно виконуватися фахівцем. Тому, краще довірити установку професіоналу, ніж намагатися зробити це самостійно, якщо у вас немає потрібної кваліфікації.

Вентилятор повинен мати постійний і безперешкодний потік повітря в тих обсягах, які відповідають його продуктивності. Для цього у ванній кімнаті необхідно на дверях встановити решітки, а в інших приміщеннях знадобляться для стін або віконні провітрювачі. Також знадобляться припливні вентилятори, щоб в приміщення надходив свіже повітря. Особливо, якщо воно не має природної вентиляції, наприклад, можливості відкрити вікна.

У комплект поставки канальних вентиляторів Домовент входить все, що необхідно для його установки і подальшого використання. З усіх додаткових питань звертайтеся до наших консультантів!

Останні відгуки в категорії "Домовент"


 • У цій категорії немає відгуків
 • Алексей

  Отличный выбор за такую цену, спасибо
  ДОМОВЕНТ 100 ВКО