[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Канальні Blauberg Tubo - це пристрої, призначені для установки в припливно-витяжних системах вентиляції. З їх допомогою в приміщення буде надходити свіже повітря або віддалятися відпрацьований. Такі вентилятори - один з основних елементів, про які варто подбати заздалегідь. Від їх продуктивності і якості безпосередньо залежить ефективність роботи всієї системи. У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір оригінальних пристроїв від виробника. Ми гарантуємо високу якість обладнання і його довговічну роботу.

Особливості та технічні характеристики вентиляторів Blauberg Tubo

Вентилятори даної серії широко застосовуються в житлових і комерційних приміщеннях. Їх встановлюють у будинках і квартирах, в торгових і офісних центрах, в ресторанах і лікувальних установах. Також їх можна використовувати для створення системи вентиляції в дитячих садах і школах.

Вентилятори Blauberg Tubo підходять для монтажу безпосередньо в вентиляційні канали. Вони відрізняються безшумною роботою крильчатки, що дозволить використовувати їх в тих приміщеннях, де потрібно дотримуватися тиші. Модель розрахована на тривалу безперервну роботу і не вимагає складного технічного обслуговування. Двигун має підшипники кочення, що також істотно знижує рівень шуму в процесі роботи.

Вентилятори Blauberg Tubo підійдуть для різних типів інтер'єру, мають лаконічний дизайн. Вони пройшли всі необхідні перевірки за якістю, відповідають міжнародним стандартам. Ми гарантуємо оригінальність кожного виробу і його повну безпеку.

Моделі серії відрізняються ергономічною конструкцією, що дозволяє використовувати вентилятори в будинках з різним плануванням. Матеріалом для корпуса служить міцний АБС пластик, який не темніє, не тріскається і не сколюється. Крильчатка виконана з пластика. Її аеродинамічна форма підвищує ефективність роботи пристрою і знижує витрати на оплату електроенергії.

Вентилятор працює від стандартного напруги в електромережі. Його можна приєднати до вимикача світла, щоб він починав роботу одночасно з натисканням клавіші. Внутрішня частина вентилятора добре захищена від корозії завдяки міцному корпусу. Металеві частини не іржавіють, не деформуються.

Є захист від перегріву. Якщо з'являється ризик перегріву, то пристрій автоматично відключається до повного охолодження всіх елементів. Після - автоматично продовжує роботу.

У лінійці є моделі, оснащені таймером, а також варіанти з підвищеною продуктивністю. Показники залежать від конкретного пристрою.

Важливо також дотримуватися заходів безпеки при використанні пристрою. Всі вони вказані в описі до вентилятора. Кожна модель поставляється з докладною інструкцією по управлінню і монтажу.

Переваги замовлення у нас

Ми пропонуємо тільки оригінальний товар від перевіреного виробника. Наш магазин гарантує високу якість, довговічність і стабільність роботи, а також безпеку. Крім цього, наші покупці користуються такими перевагами:

  • Оперативна доставка до вашого міста в максимально короткі терміни.
  • Прийнятна вартість на кожну одиницю товару - ми не завищуємо штучно ціни.
  • Кваліфікована консультація по вибору і монтажу.
  • Зручна навігація по сайту - вибрати підходящий по характеристикам варіант можна за кілька хвилин.

Щоб замовити вентилятор Blauberg Tubo, натисніть кнопку «купити» поруч з обраною моделлю. Вкажіть спосіб доставки і варіант оплати. Зв'язатися з нами можна по телефону або в чаті на сайті.

Останні відгуки в категорії "Blauberg Tubo"


  • У цій категорії немає відгуків