[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Вентиляторный узел ВЕНТС ВНВ-1 80 (для санузла и ванной комнаты)

Цена
- грн

Сучасний вентиляторний вузол ВЕНТС ВНВ-1 80 використовується в умовах витяжної вентиляції та відрізняється показниками продуктивності до 150 м3 / год.

Застосування пристрою:

  • Устаткування прийнято використовувати для ефективної системи вентиляції в різних громадських закладах, а також багатоквартирних будинках.
  • Модель призначена для експлуатації в спорудах, де відзначають однотрубну вентиляційну систему.
  • Вентиляторний вузол доцільно встановлювати в кухонних приміщеннях, ванних кімнатах, санвузлах та інших побутових приміщеннях.
  • В процесі монтажу необхідно використовувати відповідний корпус - з пластика або протипожежну модель.
  • Такий вузол необхідно використовувати для регулярної або тимчасової експлуатації.

У продажу представлена ​​популярна серія з різними модифікаціями, в залежності від яких відзначають своєрідний набір функцій.

Для експлуатації застосовують сучасні конструкції з вбудованим таймером або інтервальним перемикачем. Крім того, деякі моделі укомплектовані датчиком вологості, що дозволяє в будь-який час зберігати в приміщенні оптимальний рівень вологості. Такі пристрої автоматично включаються в разі зміни рівня вологості і відхилення від норми.

Конструкція моделі

Для управління режимами швидкостей необхідно використовувати зовнішній перемикач ручного типу. Таким чином, управління пристроєм відрізняється максимальною простотою.

Основні конструкційні особливості:

  • Передня частина корпусу виконана з АБС пластика - високоміцний матеріал, який надійно оберігає всі внутрішні деталі від негативного впливу ззовні.
  • Додатково вузол обладнаний фільтром, який виконаний з поліестеру. Такий фільтр виконує захисну функцію для крильчатки і всієї рухової системи, оберігаючи їх від попадання різного сміття (відповідає класу очищення G4).
  • За рахунок того, що передня кришка може провертатися, вдається приховати всі нерівності і похибки, які були допущені в результаті установки корпусних частини вентиляторного пристрою.
  • Фіксація в корпус здійснюється за рахунок фіксаторів, що виключає застосування будь-яких додаткових інструментів.

Крильчатка відрізняється продуманою конструкцією. Таким чином, виробникам вдалося збільшити показники продуктивної роботи вентилятора і термін експлуатації рухової системи.

Останні відгуки в категорії "Вентиляторный узел ВЕНТС ВНВ-1 80 (для санузла и ванной комнаты)"


  • У цій категорії немає відгуків