[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Helios ELS

Цена
- грн

Побутові міні-вентилятори Helios ELS представляють лінійку пристроїв преміум-класу. Вони демонструють нові стандарти поєднання оригінального дизайну, потужності і максимально економного споживання електроенергії. Розробляються і виробляються ці пристрої в Німеччині. Продукція бренду протестована і допущена до експлуатації німецьким інститутом будівельної техніки (DIBt).

Такі витяжні вентилятори встановлюють у ванних кімнатах, душових, санвузлах, кухнях. А також в інших побутових приміщеннях, в яких передбачено наявність примусової вентиляції (комор, гардеробних). Монтаж максимально простий і легкий, використання спеціального інструменту не потрібно.

Переваги моделей Helios ELS

Продуктивність

Моделі вентиляторів Helios ELS можуть мати від 1 до 3 рівнів потужності. Пристрої обладнані зворотним клапаном: він надійно перекриває реверсний потік повітря, не дозволяючи йому повертатися в приміщення.

Беззвучна робота

Вентилятор працює практично безшумно. Це заслуга інноваційної технології Ultra Silence. Завдяки їй експлуатація приладу в турбованому режимі забезпечує вкрай мінімальний рівень шуму.

Ефективна робота

Ці вентиляційні вузли здатні досягти об'ємної витрати 60 м3 / год при 260 Па. Така функціональна особливість забезпечує можливість зменшення перетину труб, зниження капітальних витрат і збільшення корисної житлової площі. Завдяки цьому міні-вентилятори Helios ELS користуються репутацією беззаперечного лідера серед конкурентів.

Низька енерговитратність

Якщо порівнювати пристрої Helios ELS з приладами такої ж продуктивності від інших компаній, робота вентиляторів цього бренду дозволяє економити до 33% витрати електроенергії.

Двигун поміщається в литий алюмінієвий корпус. Шарикопідшипники з низьким рівнем шуму забезпечують безперебійну і надійну роботу пристрою. Розраховані на 40 тис. годин роботи безперебійної пристрою, незалежно від типу розміщення (на стелі, в стіні).

Конструктивні особливості приладів

Зворотні клапани, якими обладнані випускні патрубки, можуть повертатися на 90. Це забезпечує максимально можливий діапазон розміщення пристрою. Під час монтажу приєднувальний патрубок можна повернути вправо, вліво або направити вниз. Випускний елемент-вправо, вліво або назад.

Вибір корпусу

Виробник пропонує кілька варіантів вибору фасадних панелей для відкритого або прихованого монтажу. Вони виготовляються з ударостійкого пластику або з протипожежного матеріалу. Тип корпусу залежить від характеристик приміщення, в якому встановлюється вентилятор. А також від вимог до функціональних можливостей.

Будь-яка зовнішня панель виконана в елегантному дизайні. Відрізняються моделі корпусів функціоналом. Наприклад, за допомогою таймера можна задати періодичність активації вентилятора, встановити час запуску і тривалість його роботи після виключення. У деяких моделях є датчик вологості, завдяки якому пристрій запускається до моменту досягнення максимально допустимого рівня. Датчик присутності активує роботу вентилятора, як тільки людина входить в приміщення.

Малошумні моделі Helios серії ELS-ідеальний вибір надійного пристрою для примусової витяжки. Гарантія тривалої безвідмовної роботи в умовах підвищеної вологості.

Останні відгуки в категорії "Helios ELS"


  • У цій категорії немає відгуків