vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Maico ER

Цена
- грн

Відцентрові вентилятори Maico ER ( Німеччина) - втілення філософії виробника. У них поєднується функціональність, технологічність, економічне енергоспоживання і стильний дизайн.

Це вид пристроїв встановлюють в невеликих за площею санітарно-побутових приміщеннях квартир, котеджів і приватних будинків. Незважаючи на компактні габарити, вентилятори забезпечують безперервну циркуляцію повітря і ефективне відведення зайвої вологи, запобігаючи появі вогкості, цвілі і небажане поширення неприємних запахів.

🌀 Переваги моделей Maico ER

Енергоефективність

Двигун вентилятора з обох сторін закритий шарикопідшипниками. Ця особливість конструкції забезпечує можливість більш економного споживання електроенергії і значно збільшує ресурс роботи пристрою. Завдяки високому ступеню вологозахисту прилад може довго справно працювати в умовах високих температур і максимальної вологості.

Продуктивність

Висока продуктивність забезпечується використанням термічного захисту від перевантаження. Також прилад обладнаний фільтром грубого очищення, завдання якого запобігти потраплянню всередину вентиляційної системи будь-яких механічних засмічень. Крім того, в конструкції використовується зворотний клапан, що перешкоджає попаданню відпрацьованого повітря.

Безшумна робота

Вентилятор Maico ER можна встановити в санвузлі, у ванній або в кухні без використання додаткового захисту від шуму. Робота пристрою навіть на максимальній потужності не доставить дискомфорту.

Ергономічність

Виробник подбав про зручність догляду за вентилятором. Завдяки уніфікованому корпусу користувач може самостійно чистити передню кришку і при необхідності її міняти.

Проста установка

Maico ER монтується за допомогою засувок: установка не вимагає використання спеціального інструменту. Завдяки компактним розмірам забезпечується можливість експлуатації в умовах невеликого простору.

Зручність монтажу

Вентиляторний вузол встановлюється в будь-якому положенні і вимагає мінімальної монтажної глибини. Його можна повісити на стіну, закріпити на підвісній стелі, встановити в вентшахті.

🌀 Вибір Кришки для відцентрового вентилятора Maico ER

Важливою особливістю вентиляторів бренду Maico є можливість вибору дизайну передньої кришки. Виробник пропонує кілька варіантів з різними функціональними характеристиками:

  • ER-стандартна модель панелі. Вона просто закриває внутрішню конструкцію агрегату, виконуючи декоративну функцію.
  • В панель ER-VZ вмонтований модуль часу. З його допомогою можна задавати тривалість роботи вентилятора, встановлювати час відключення пристрою.
  • ER-VZC також обладнана інтелектуальним модулем часу, але, крім нього, є ще і датчик вологості. Цей варіант виконання корпусу, як правило, вибирають для ванної кімнати або душової.
  • Варіант er-H частіше за інших встановлюють в санвузлах. Як і в двох попередніх випадках, тут реалізований контроль часу. Вдале функціональне доповнення-датчик руху.

Для виготовлення панелей використовується ударостійкий пластик білого кольору. На всіх передніх кришках вентилятора є спеціальний індикатор стану фільтра.

Змінити функціональність пристрою можна заміною одного варіанту виконання корпусу на будь-який інший з перерахованих вище. Розробники конструкції передбачили можливість повороту кришки до 5 градусів. Це дозволяє коригувати положення панелі після установки вентилятора.

Відцентрові вентилятори Maico ER працюють продуктивно, надійно і економно, тому заслужено випереджають за популярністю обладнання аналогічного типу інших брендів.

Останні відгуки в категорії "Maico ER"


  • У цій категорії немає відгуків