[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Грибок вентиляційний

Цена
- грн

Грибок вентиляційний є завершальним елементом вентиляції, але не менш важливим. Він необхідний для виведення забрудненого повітря з житлових, комерційних або промислових приміщень. Навіщо необхідний цей елемент? Він захищає вентиляційний канал від обмерзання, утворення конденсату, попадання сміття і комах всередину воздуховода. В результаті порушується нормальна вентиляція будівлі.

Принцип роботи і технічні характеристики

Вентиляційний грибок встановлюють на даху будівлі, де знаходиться вихід вентиляційного каналу. Виконаний він з металу або пластику, має форму гриба, що і послужило причиною назви. Вентиляційний грибок завершує собою цикл переміщення повітряних мас з приміщення назовні. Він захищає повітропровід від попадання опадів, дрібних комах, сміття, невеликих птахів.

Найбільш надійними є грибки, зроблені зі сталі з цинковим покриттям. Також популярністю користуються моделі з ударостійкого поліпропілену. Цей варіант не схильний до псування від корозії, сонячних променів і обмерзання. Внутрішня труба деяких моделей виконана зі сталевого сплаву. Конкретні характеристики можна дізнатися з опису моделі.

Вентиляційний грибок складається з наступних елементів:

  • Дві труби - для відведення повітряних мас.
  • Кріпильні вузли або Фланці.
  • Ємність для конденсату.
  • Повітряний клапан.
  • Кільця для опори.
  • Клапан.

Вентиляційні грибки встановлюють на повітроводи систем вентиляції, які знаходяться в підвальних приміщеннях або є виходами опалювального котла. Грибки не дають утворитися крижаному наросту на вихідному отворі каналу. Але для цього їх потрібно додатково утеплити за допомогою мінеральної вати або пінополістиролу.

Види і термін служби

Вентиляційні грибки бувають звичайні і термостійкі. Вибір відповідного виду залежить від особливостей роботи системи. Звичайні грибки підійдуть для житлових приміщень, льоху, підвалу. Термостійкі встановлюють на трубах, які знаходяться в зоні котельні і нагріваються. Вони здатні витримувати високі температури, не втрачаючи своєї форми і початкових властивостей.

Вентиляційні грибки мають тривалий термін служби в разі, якщо не піддаються частому механічному впливу - це може бути сильний вітер. Так, прослужити цей елемент може приблизно 10-15 років. Конкретний термін експлуатації залежить від товщини і матеріалу виробу, якості монтажу. Також в умовах вітчизняного клімату вентиляційні грибки краще утеплювати на зиму - так вони теж прослужать довше.

Наші переваги

Наша компанія пропонує якісні вентиляційні грибки за прийнятними цінами з доставкою. У нас ви знайдете товар тільки від перевірених виробників з хорошою репутацією. Таке обладнання прослужить тривалий час, не зажадає заміни або швидкого ремонту. Всі моделі мають детальні описи і технічні характеристики. Ми гарантуємо повний комплект поставки і безпечну доставку у ваше місто.

Ми гарантуємо ретельну упаковку перед відправкою, щоб товар доїхав в цілості і зберіг свої початкові властивості. Для покупки у нас доступні кілька способів оплати. А знайти відповідний товар допоможуть зручна навігація по сайту і докладні фільтри.

Щоб зробити замовлення, виберіть підходящий варіант з каталогу, натисніть кнопку "Купити". Товар потрапить у віртуальний кошик сайту, де потрібно вказати дані для доставки, вибрати спосіб оплати. З усіх питань звертайтеся до наших співробітників по телефону або в чаті на сайті!

Останні відгуки в категорії "Грибок вентиляційний"


  • У цій категорії немає відгуків