[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Витяжний ковпак

Цена
- грн

Витяжні ковпаки необхідні для видалення відпрацьованого повітря з приміщення. Візуально цей елемент вентиляції являє собою невеликий пристрій з фланцем круглої форми і гравітаційним клапаном. Останній блокує зворотну тягу, через що всередину може потрапляти неприємний запах, холодне повітря. Використовуються витяжні ковпаки в системах вентиляції в побуті, у виробничих і комерційних приміщеннях, на складі. Замовити цей товар ви можете на сайті нашої компанії.

Види витяжних ковпаків

Витяжні ковпаки незамінні для системи вентиляції. Від їх якості залежить стабільність її роботи і мікроклімат в приміщенні. Ці невеликі елементи повинні бути надійно закріплені, а також правильно підібрані. Розрізняють такі види витяжних ковпаків:

  1. Пластикові-виконані з пластику високої якості, який не тріскається, не сколюється і не жовтіє. Перевага такого варіанту-легка вага і можливість підібрати відповідний колір елемента.
  2. Металеві-виконані з якісної нержавіючої сталі. Додатково такі ковпаки можуть оснащуватися сіткою для захисту від комах. Фіксуються вони за допомогою гумових ущільнювачів і шурупів. Підійдуть для зовнішньої і внутрішньої сторони будівлі.

Вибір Ковпака залежить від особливостей самого приміщення, мікроклімату, вентиляційної системи. Займатися підбором повинен кваліфікований фахівець, щоб виключити ризик помилки.

Витяжні ковпаки: переваги використання

Використання витяжних ковпаків для обладнання систем вентиляції-необхідність. Установка цих елементів дає наступні переваги:

  • Стійкість до температурних стрибків і вологості.
  • Простота монтажу і тривалий період використання.
  • Надійність і міцність конструкції.
  • Якісне регулювання потоків повітря.
  • Немає необхідності в складному обслуговуванні.

Таким чином, установка витяжних ковпаків поліпшить роботу вентиляційної системи, завдяки чому мікроклімат в приміщенні буде максимально комфортним. Наша компанія пропонує замовити витяжні ковпаки онлайн з доставкою у ваше місто.

Особливості монтажу

Встановлюють витяжні ковпаки за допомогою кріпильних деталей, які є в комплекті. Також в комплект поставки входить докладна інструкція, з якої можна дізнатися всю необхідну інформацію по установці і експлуатації. Рекомендуємо попередньо вивчити її, щоб уникнути помилок.

Установка витяжних ковпаків повинна бути професійною. Для цього необхідно залучати фахівця, що має досвід роботи з подібними елементами вентиляції. Від якості монтажу не в останню чергу залежить те, наскільки стабільно і якісно буде працювати вся система.

Наші переваги

Наша компанія пропонує надійні витяжні ковпаки для вентиляційних систем. У нас ви знайдете товар тільки від перевірених виробників з хорошою репутацією. Всі моделі мають детальні описи і технічні характеристики. Ми гарантуємо повний комплект поставки і безпечну доставку у ваше місто.

Ми гарантуємо ретельну упаковку перед відправкою, щоб товар доїхав в цілості і зберіг свої початкові властивості. Для покупки у нас доступні кілька способів оплати.

Щоб зробити замовлення, виберіть підходящий варіант з каталогу, натисніть кнопку Купити. Товар потрапить у віртуальний кошик сайту, де потрібно вказати дані для доставки, вибрати спосіб оплати. З усіх питань звертайтеся до наших співробітників по телефону або в чаті на сайті!

Останні відгуки в категорії "Витяжний ковпак"


  • У цій категорії немає відгуків