[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Дефлектор для вентиляції

Цена
- грн

Дефлектор для вентиляції являє собою простий і одночасно незамінний елемент вентиляційної системи. Спочатку дефлектори використовували для облаштування димоходів. Але пізніше стали використовувати і в системах вентиляції, адаптувавши його під їх особливості. Дефлектор захищає її від попадання сторонніх предметів і бруду, птахів і дрібних тварин, атмосферних опадів. Крім того, дефлектори потрібні для поліпшення тяги. Наш інтернет-магазин пропонує якісні дефлектори для вентиляції від перевірених виробників.

Призначення, функціональність і принцип роботи

Дефлектори встановлюють на виходи труб в їх верхній точці. Це необхідно для поліпшення аеродинамічних показників системи. Тому, нерідко такі елементи вентиляції можна побачити на даху будівель. Вони виконують такі функції:

  1. Захищають вентиляційні канали від попадання птахів і тварин, бруду, сміття, опадів.
  2. Підсилюють тягу, збільшуючи ККД вентиляційної системи приблизно на 20 відсотків.
  3. Є іскрогасником, підтримуючи пожежну безпеку в приміщенні і системі.

Як працює дефлектор для вентиляції? Принцип функціонування цього елемента простий: коли вітер вдаряється об корпус дефлектора, він розсікається за допомогою дифузора. В результаті знижуються показники тиску в самому циліндрі, а тяга в трубі - збільшується.

На ефективність роботи дефлектора впливають його конструктивні особливості, розміри, форма, висота, на якій знаходиться цей елемент вентиляції. Дефлектор складається зі спеціальних склянок, патрубка, а також фіксаторів для кріплення на дах. Нижній стакан відрізняється рівним будовою, а зовнішній - має розширення знизу. Надіті вони один над одним, зверху розташована кришка.

Дефлектор для вентиляції виготовлений з якісної сталі з цинковим покриттям, алюмінію або нержавіючої сталі. Відрізняються такі елементи за своєю конструкцією. Якщо вибирати найбільш практичний пристрій, то варто зупинити вибір на алюмінієвих і сталевих варіантах.

Дефлектори вентиляції: види за принципом роботи

Дефлектори розрізняються по тому, як вони працюють і якими функціями володіють. Виділяють такі різновиди:

  1. Статичні - найбільш прості і затребувані. Використовують їх в багатоповерхових будинках або на дахах невеликих промислових підприємств.
  2. Турбодефлектор-мають в своїй конструкції обертові лопаті.
  3. Статичний вітровий ковпак з вентилятором -; вентилятор знаходиться тут над статичним ковпаком. Включається він тільки, якщо датчик фіксує падіння тяги.
  4. Дефлектор-флюгер-над вентиляційним каналом встановлюється обертовий Ковпак, який рухається у напрямку вітру. Це допомагає потокам вітру рухатися в потрібному напрямку.

Вибір конкретного виду дефлектора залежить від особливостей клімату місцевості, системи вентиляції та конструкції будівлі.

Чому варто замовити дефлектори у нас?

Наша компанія пропонує якісні дефлектори для вентиляційних систем. У нас ви знайдете товар тільки від перевірених виробників з хорошою репутацією. Всі моделі мають детальні описи і технічні характеристики. Ми гарантуємо повний комплект поставки і безпечну доставку у ваше місто.

Щоб зробити замовлення, виберіть підходящий варіант з каталогу, натисніть кнопку "Купити". Товар потрапить у віртуальний кошик сайту, де потрібно вказати дані для доставки, вибрати спосіб оплати. З усіх питань звертайтеся до наших співробітників по телефону або в чаті на сайті!

Останні відгуки в категорії "Дефлектор для вентиляції"


  • У цій категорії немає відгуків