[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Скребкові транспортери

Скребкові транспортери - сучасне спеціалізоване обладнання, яке активно використовується на різних виробничих підприємствах. Такі пристрої допомагають впоратися з переміщенням різних зернових культур, а також інших сипучих вантажів, які представлені в сухому вигляді.

Ці транспортери прийнято вважати невід'ємною частиною величезної системи, призначеної для якісної переробки і подальшого зберігання різної продукції. Така техніка відноситься до категорії практичних і досить ефективних пристроїв, так як з її допомогою вдається виконувати процес вивантаження товару в двох можливих положеннях - в горизонтальному або в полого-похилому.

Виробники пропонують такі пристрої з високоякісних матеріалів, здатні впоратися з великими навантаженнями і протистояти різним негативним факторам зовнішнього середовища. Таким чином, дане обладнання прийнято експлуатувати на величезних підприємствах, де необхідно працювати з великими обсягами продукції.

Переваги сучасних конструкцій

Головна особливість представлених систем полягає в тому, що такі конвеєри легко адаптуються абсолютно під будь-які робочі умови. Всілякі конфігурації транспортерів дозволяють вибрати найбільш підходящий варіант для виконання конкретного завдання.

Основний список переваг:

  • У порівнянні з стрічковими транспортерами, представлене обладнання характеризується величезною пропускною спроможністю за умови незначної площі поперечного перерізу. При цьому відзначають мінімальний витрата електроенергії в процесі активної експлуатації. Таким чином, ці моделі можна сміливо вважати успішним доповненням для сучасних установок або для модернізації вже застарілих конвеєрних систем.
  • Продумана конструкція зводить до мінімуму можливість небажаного скупчення продукту в важкодоступних ділянках. Крім того, виключається ймовірність протягання вантажу через проміжну вивантаження. В результаті, при зміні вантажу можна уникнути змішування продуктів між собою.
  • Транспортер доповнений відповідними скребками, які повністю повторюють форму дна. Щоб виключити утворення, так званих кишень для вантажу, виробники використовують проміжні засувки.
  • Задня частина відрізняється закругленою формою, яка повністю повторює траєкторію руху кожного скребка, тим самим гарантуючи абсолютну зачистку транспортера.
  • Здійснювати завантаження конвеєра можна в будь-який його точці, а розвантаження товару здійснюється через відповідний отвір в днищі.

Корпусні частина може бути виконана з різних матеріалів, в залежності від конкретної компанії-виробника (оцинкована сталь, фарбовані метали та інше). Щоб продовжити експлуатаційні терміни техніки, а також звести до мінімуму можливий бій зерна, деякі моделі укомплектовані футеровкою, виконаної з високомолекулярного поліетилену.

Особливості експлуатації

При включенні приводу пристрою здійснюється рух ланцюга зі шкребками, яке залежить від роботи приводної зірочки, що розташована всередині короба. Знаходяться скребки моментально збирають вантаж і направляють його в бік розвантажувального відділення. На завантажувальних відділеннях можна побачити спеціальні засувки рейкового типу, а на розвантажувальних - шиберні затвори. Щоб гарантувати продуктивну і максимально безпечну експлуатацію, короб приводний секції доповнюють сигналізатором підпору і руху.

Останні відгуки в категорії "Скребкові транспортери"


  • У цій категорії немає відгуків