[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Стрічкові транспортери

Стрічковий транспортер - популярне обладнання і невід'ємний додаток для технологічного процесу на більшості великих підприємств. Така конструкція призначена для успішної транспортування різних вантажів, товарів на підприємствах промислової сфери, в сільському господарстві, в гірничо-видобувних підприємствах, в металургії, в портах і складах для швидкої розвантаження і навантаження.

Стрічкові транспортери прийнято вважати високопродуктивним обладнанням, незалежно від їх технічних характеристик, а саме - довжини транспортерної стрічки, габаритів і максимальної швидкості переміщення вантажу. Такі агрегати можуть використовуватися в якості самостійного і окремого пристрою або ж входити в комплекс складних механізмів.

Серед особливих переваг таких пристроїв, виділяють:

 • високі показники продуктивності;
 • проста і зрозуміла конструкція;
 • можливість використання складної траси транспортування товарів;
 • збільшення ефективності виробництва.

Застосування подібних конвеєрів призводить до того, що керівник може заощадити на кількості персоналу, віддавши перевагу автоматизованому процесу виробництва.

Конструктивні характеристики конвеєра стрічкового

Основні елементи такої конструкції - це пристрої натяжної і приводного типу, транспортерна стрічка, роликоопори, опорна металева конструкція, пристрої для завантаження / навантаження предметів, очисні системи.

За способом установки стрічкові пристрої класифікуються наступним чином:

 • транспортуються моделі, які можна перенести або пересунути з одного місця на інше;
 • стаціонарні моделі;
 • поворотні моделі.

Максимально допустима дистанція транспортування вантажу, незалежно від його габаритів, у стаціонарних моделей складає близько 3 км. Транспортуються конвеєри мають можливість переміщати різні предмети на відстань до 20 км. Ідеальним рішенням є послідовне розташування відразу декількох транспортерів для високої продуктивності роботи. Це особливо важливо, коли потрібно переміщати вантаж на десятки кілометрів і більше.

Конвеєрна стрічка - один з найважливіших елементів всієї конструкції, яка піддається найбільшим навантаженням, а тому потребує своєчасної заміни. Багато сучасні транспортери доповнені таким видом стрічок:

 • модульні;
 • полімерні вироби;
 • гумовотросові;
 • гумовотканинні.

Вибір конкретного матеріалу залежить від вантажу, який необхідно транспортувати.

Принцип експлуатації стрічкового транспортера

В процесі експлуатації вантаж, покладений на стрічку, переміщається по всій її поверхні. У свою чергу, стрічка вертикально замкнута, зафіксована за допомогою спеціальних роликоопор. Темп руху безпосередньо залежить від приводного барабана. За максимально допустимий ступінь натягу стрічки відповідає натяжна барабан, який контролює даний процес, запобігаючи можливу обрив матеріалу.

Щоб виконати швидкий процес завантаження, необхідно застосовувати відповідні завантажувальні агрегати. Кінцева вивантаження вантажу - це приймальний пристрій, куди потрапляють всі товари. Виходячи з особливостей виробничого процесу, можлива проміжна вивантаження продукції - по трасі конвеєрного пристрою. В такому випадку, доцільно використовувати барабанні і плужкові вивантажувачі.

Важливо стежити за зовнішнім виглядом і станом транспортировочной стрічки в цілому. Для цього рекомендується застосовувати спеціальні очисні пристрої

Останні відгуки в категорії "Стрічкові транспортери"


 • У цій категорії немає відгуків