vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Рольганги - роликовий конвеєр

Цена
- грн

Рольганги - це спеціальний роликовий конвеєр, який має на увазі під собою універсальне і практичний пристрій. Представлене обладнання можна зустріти на різних виробничих підприємствах, так як конвеєр використовують для переміщення всіляких штучних вантажів або в якості відповідного накопичувача.

Основні переваги сучасних конструкцій:

 • Інноваційний і практичний дизайн обладнання, незалежно від його технічних характеристик.
 • Модульність обладнання, за рахунок якої користувач зможе «підлаштувати» необхідні параметри пристрою під конкретний процес виробництва.
 • Можливість виконати проектування і складання рольгангов за індивідуальними параметрами.
 • Величезний діапазон регулювання пристрою по висоті.

Особливості експлуатації устаткування: обертання роликів здійснюється на підшипниках, розташованих на нерухомих осях рами. При цьому довжина ролика завжди більше в порівнянні з шириною вантажу. Дистанція між роликами зберігається - її показники завжди менше 1/3 довжини використовуваного вантажу.

Якщо необхідно перемістити невеликі вантажі зі складною конфігурацією, прийнято скористатися ящиками або спеціальними піддонами.

🌀 Різновиди роликових конвеєрів

Величезна кількість відмінних рис різних моделей дозволяє використовувати рольганги на різних процесах - при сортуванні, упаковці товару на складі або виробничих приміщеннях. За допомогою такого сучасного обладнання вдається помітно прискорити роботу зі всілякими видами вантажів, виконати успішну оптимізацію робочого процесу, а також - зменшити трудові витрати всього персоналу.

На сьогодні існує кілька варіантів таких конструкцій:

 • Гравітаційні моделі використовуються без відповідної приводний системи. Переміщення вантажу відбувається за рахунок власної сили тяжіння або імпульсу, який передає оператор.
 • Пересувні - такі рольганги з колесами рекомендується використовувати відразу на декількох ділянках. У разі якщо пересувний конвеєр не потрібен, його завжди можна прибрати з робочого майданчика, щоб не захаращувати вільний простір.
 • Приводні моделі працюють за рахунок приводний системи (як випливає з назви). У такій ситуації, відбувається обертання роликів, що призводить до транспортування вантажу.
 • Поворотні пристрої - прийнято використовувати для складних конвеєрних ліній, де в подальшому буде потрібно змінювати траєкторію вантажу.
 • Розсувні моделі додатково укомплектовані механізмом, який відповідає за зміну довжини конвеєрної лінії. Це особливо важливо в процесі розвантаження транспортного засобу.

🌀 Особливості експлуатації різних моделей

Рольганги прийнято використовувати для ефективного переміщення невеликих вантажів, а також предметів середніх габаритів. Крім того, їх часто використовують для здійснення групової упаковки на піддонах, що особливо важливо в результаті виробничого процесу.

Рольганги прийнято класифікувати таким чином:

 • Приводні моделі (привід роликів, що працює від електродвигуна) і бездротові (коли вантаж транспортується за рахунок гравітації або вручну).
 • Залежно від геометрії робочої траси - поворотні, похилі, прямі, S-образні і інші.
 • Стаціонарні конструкції і пристрої мобільного типу.
 • З різними варіантами роликів - всіляких форм, вантажопідйомності і матеріалу робочої поверхні (ПВХ, алюмінієвий сплав, вуглецева або нержавіюча сталь).

Додатково рольганги можуть бути укомплектовані відповідними конструктивними деталями: відбійники, секції відкидного типу.

Останні відгуки в категорії "Рольганги - роликовий конвеєр"


 • У цій категорії немає відгуків