[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Рольганги - роликовий конвеєр

Цена
- грн

Рольганги - це спеціальний роликовий конвеєр, який має на увазі під собою універсальне і практичний пристрій. Представлене обладнання можна зустріти на різних виробничих підприємствах, так як конвеєр використовують для переміщення всіляких штучних вантажів або в якості відповідного накопичувача.

Основні переваги сучасних конструкцій:

 • Інноваційний і практичний дизайн обладнання, незалежно від його технічних характеристик.
 • Модульність обладнання, за рахунок якої користувач зможе «підлаштувати» необхідні параметри пристрою під конкретний процес виробництва.
 • Можливість виконати проектування і складання рольгангов за індивідуальними параметрами.
 • Величезний діапазон регулювання пристрою по висоті.

Особливості експлуатації устаткування: обертання роликів здійснюється на підшипниках, розташованих на нерухомих осях рами. При цьому довжина ролика завжди більше в порівнянні з шириною вантажу. Дистанція між роликами зберігається - її показники завжди менше 1/3 довжини використовуваного вантажу.

Якщо необхідно перемістити невеликі вантажі зі складною конфігурацією, прийнято скористатися ящиками або спеціальними піддонами.

Різновиди роликових конвеєрів

Величезна кількість відмінних рис різних моделей дозволяє використовувати рольганги на різних процесах - при сортуванні, упаковці товару на складі або виробничих приміщеннях. За допомогою такого сучасного обладнання вдається помітно прискорити роботу зі всілякими видами вантажів, виконати успішну оптимізацію робочого процесу, а також - зменшити трудові витрати всього персоналу.

На сьогодні існує кілька варіантів таких конструкцій:

 • Гравітаційні моделі використовуються без відповідної приводний системи. Переміщення вантажу відбувається за рахунок власної сили тяжіння або імпульсу, який передає оператор.
 • Пересувні - такі рольганги з колесами рекомендується використовувати відразу на декількох ділянках. У разі якщо пересувний конвеєр не потрібен, його завжди можна прибрати з робочого майданчика, щоб не захаращувати вільний простір.
 • Приводні моделі працюють за рахунок приводний системи (як випливає з назви). У такій ситуації, відбувається обертання роликів, що призводить до транспортування вантажу.
 • Поворотні пристрої - прийнято використовувати для складних конвеєрних ліній, де в подальшому буде потрібно змінювати траєкторію вантажу.
 • Розсувні моделі додатково укомплектовані механізмом, який відповідає за зміну довжини конвеєрної лінії. Це особливо важливо в процесі розвантаження транспортного засобу.

Особливості експлуатації різних моделей

Рольганги прийнято використовувати для ефективного переміщення невеликих вантажів, а також предметів середніх габаритів. Крім того, їх часто використовують для здійснення групової упаковки на піддонах, що особливо важливо в результаті виробничого процесу.

Рольганги прийнято класифікувати таким чином:

 • Приводні моделі (привід роликів, що працює від електродвигуна) і бездротові (коли вантаж транспортується за рахунок гравітації або вручну).
 • Залежно від геометрії робочої траси - поворотні, похилі, прямі, S-образні і інші.
 • Стаціонарні конструкції і пристрої мобільного типу.
 • З різними варіантами роликів - всіляких форм, вантажопідйомності і матеріалу робочої поверхні (ПВХ, алюмінієвий сплав, вуглецева або нержавіюча сталь).

Додатково рольганги можуть бути укомплектовані відповідними конструктивними деталями: відбійники, секції відкидного типу.

Останні відгуки в категорії "Рольганги - роликовий конвеєр"


 • У цій категорії немає відгуків