[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Теплові та повітряні завіси. У чому різниця?

Теплові та повітряні завіси. У чому різниця?

Завіса теплова, так само, як і повітряна, виконують одну і ту ж функцію - відсікання холодного повітря, який "заходить" в приміщення, через дверний проріз. Штучна теплова штора створює ефект невидимою заслінки між теплим повітрям в приміщенні і холодним на вулиці. Цей агрегат істотно зменшує втрату тепла в приміщенні.

Відсікач холодного повітря - як вибрати?

Повітряна завіса може бути:

 • вертикальної (монтується збоку дверного отвору або вікна);
 • горизонтальної (монтується зверху над дверима).

Теплова завіса вертикальна створює щільну повітряну штору і відмінно справляється із завданням збереження тепла. Часто такі види відсікачів можна зустріти на вході в торгові центри, супермаркети або великі промислові об'єкти.

Відсікач холодного повітря над входом (горизонтальна завіса) більше користується популярністю в громадських закладах, таких як:

 • аптеки;
 • магазини;
 • кафе / ресторани;
 • інші часто відвідувані закладу.

Унікальність відсікачів повітря в тому, що в холодну пору вони зберігають тепло в приміщенні, а жарку - холод.

Теплові завіси класифікуються і за типом нагрівального елементу:

 • Стіч (до основи агрегату кріпиться дріт і стрічка, які розігріваються моментально);
 • ТЕН (на виході забезпечують високу температуру повітря, більше ніж Стіч, і є не тільки отсекателем, але і обігрівачем.

Монтаж теплової завіси варто доручити фахівцям, які проведуть пуско-налагоджувальні роботи і проконтролюють коректність роботи пристрою.

Електрична теплова завіса або водна? Що краще?

Носієм тепла отсекателя холодного повітря може бути електрику або вода. Що краще? Електрична теплова штора набагато зручніше і функціональніша водної. Вона не вибаглива в обслуговуванні і виконує основну функцію на всі 100%.

Водяна теплова завіса вимагає істотних витрат при монтажі, ціна набагато вище, ніж за електричну. Крім того, потрібно ретельно відстежувати стан агрегату і не допускати перемерзання води. Ремонт після перемерзання дуже трудомісткий, а іноді безглуздий. Тепловий завісу з водним носієм нагрівання вимагає власної котельні.

Де купити теплову штору недорого в місті Київ?

Компанія Vent Alliance пропонує високоякісне кліматичне обладнання за ціною виробника. У нас ви зможете отримати професійну консультацію та рекомендації щодо вибору теплової штори для конкретного приміщення.

Від чого залежить ціна теплової завіси?

 • автоматичні режими управління швидкістю подачі повітря;
 • додаткові датчики;
 • вдосконалений дизайн;
 • зниження рівня шуму.

Всі перераховані фактори визначають вартість теплової завіси. У нас ви також можете придбати промислові теплові завіси для заощадження тепла в великих приміщеннях. Купити теплову завісу можна вже зараз, оформивши замовлення на нашому сайті. Ми здійснюємо швидку доставку в усі міста України. Наші фахівці нададуть рекомендації в питанні - як здійснити монтаж теплової завіси.