[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Drazice OKCE

Бойлери Drazice OKCE - це якісна і надійна продукція від відомого чеського бренду. Пристрої користуються стабільним попитом у покупців, а сама компанія має ідеальну репутацію. Кожна модель має зручну конструкцію, просте управління, відрізняється довговічністю і стабільністю роботи.

Бойлери Drazice OKCE: переваги та особливості техніки

Чеська компанія Drazice спеціалізується на виготовленні бойлерів, займаючись цим з 1956 року. За більш, ніж піввікову історію бренду, було випущено безліч модифікацій пристроїв. Компанія постійно вдосконалюється, пропонуючи покупцям тільки найкраще.

Бойлери Drazice OKCE поєднують надійність роботи з простотою управління і налаштування. Внутрішня поверхня бойлера захищена від корозії за допомогою спеціального покриття. І це не єдина перевага пристроїв:

  1. Оснащені тенами сухого типу-вони не стосуються води, що захищає сам пристрій від корозії, а тен від утворення накипу. При цьому, нагрівач можна легко замінити на новий, якщо в цьому є необхідність.
  2. Зручний люк для технічного обслуговування пристрою.
  3. Якісна ізоляція вбереже від тепловтрат.
  4. Температуру нагріву води можна регулювати за допомогою ручки термостата.
  5. Запобіжний термостат вбереже від потенційно аварійних ситуацій.
  6. Широкий діапазон температур нагріву.
  7. Економне споживання енергії.
  8. Наявність спеціального електроізолюючого покриття на корпусі дозволяє встановлювати бойлер безпосередньо у ванній.
  9. Зовні корпус бака покритий порошковою фарбою, яка захищає його від корозії та інших негативних факторів.

Бойлери Drazice OKCE призначені переважно для домашнього використання. Але також їх встановлюють в комерційних і офісних приміщеннях - там, де є необхідність в гарячій воді, а централізована система не може цього дати.

Пристрій здатний швидко нагріти воду до потрібної температури. Швидше за все з цим впорається нагрівач з ємністю бака в 50 літрів - для цього знадобиться 1,5 години. А найбільший бойлер з баком на 200 літрів зажадає 5,5 годин, щоб нагріти воду до температури 60 градусів.

Виробник гарантує тривалий термін служби пристрою, доповнюючи комплект поставки підтверджуючими це документами. Бойлери Drazice OKCE забезпечать гарячою водою як невелику сім'ю з трьох осіб, так і працівників комерційного приміщення на зразок ресторану або кафе.

Рекомендації з монтажу та обслуговування

Перед установкою бойлера переконайтеся в тому, що конструкція стіни витримає його вагу. Особливо це стосується великих моделей з об'ємними баками. У комплект поставки входять спеціальні кріплення, розраховані на вагу бойлера разом із заявленим об'ємом рідини.

Монтажем і підключенням бойлера повинен займатися фахівець, щоб забезпечити стабільну роботу пристрою в майбутньому. Неправильне підключення може вивести бойлер з ладу або спровокувати поломку. Технічним обслуговуванням також повинен займатися фахівець.

Як замовити бойлер Drazice OKCE?

Наша компанія пропонує бойлери Drazice OKCE за доступною ціною. У нас-тільки оригінальні пристрої в повній комплектації. Замовити бойлер можна онлайн, залишивши заявку у нас на сайті.

Ми гарантуємо повний комплект поставки, включаючи всі гарантійні та супровідні документи. Кожен товар ми ретельно упаковуємо перед відправкою, щоб він доїхав до покупця в ідеальному стані. З усіх питань звертайтеся до наших менеджерів!

Останні відгуки в категорії "Drazice OKCE"


  • У цій категорії немає відгуків