[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Round

Бойлери серії Round-розробка французької компанії Atlantic Groupe, але виробляються водонагрівачі цієї лінійки на українському заводі "Укратлантік". Прилади мають традиційну конструкцію. Вона передбачає використання мідного нагрівача і захисного анода з магнієвого сплаву.

Ці нагрівачі користуються великою популярністю завдяки доступній ціні, простому монтажу і, звичайно, високої надійності. Вода нагрівається за лічені хвилини завдяки потужності електричного нагрівального елементу (1,5 кВт). Електроенергії на це витрачається небагато.

Важливі відмінності серії Round

 • Можливість контролю нагріву води завдяки спеціальному індикатору на передній панелі.
 • В якості ізоляційного матеріалу використовується щільний пінополіуретан.
 • Вдосконалені патрубки з нержавійки для якісної подачі холодної та відбору гарячої води.
 • Є ручка управління нагріванням.
 • Запобіжний клапан дозволяє швидко знижувати рівень надлишкового тиску.
 • Термостат обладнаний системою захисту від перегріву.
 • 2-річна гарантія на водонагрівач і 3 — річна-на бак.

Антикорозійний захист

Її забезпечує:

 • якісне склокерамічне покриття, яке наноситься електростатичним способом;
 • наявність магнієвого анода;
 • система O'pro, яка уповільнює витрату захисного анода, збільшуючи при цьому його термін експлуатації.

Переваги лінійки Atlantic Round

Одне з головних достоїнств — мінімальний рівень шуму. Працюючий водонагрівач абсолютно не буде вам заважати (це підтверджують позитивні відгуки тих, хто вже користується цими приладами).

Водонагрівачі Round представляють бюджетний сегмент пристроїв. Їх вартість доступна для всіх бажаючих придбати будь-яку модель з цієї серії.

Ще одна важлива властивість нагрівачів-екологічність. Всі елементи конструкції пристроїв виготовляються з безпечних матеріалів. Завдяки цьому під час експлуатації не відбувається ніяких шкідливих викидів. Крім того, всі частини конструкції можуть використовуватися для повторної переробки.

Що стосується габаритних розмірів, пристрої досить компактні. Монтуються вертикально: їх можна встановити в санвузлі, у ванній кімнаті, в кухні.

Зовнішній вигляд пристроїв також має велике значення. Завдяки універсальній "зовнішності" ці водонагрівачі відмінно виглядають у всіх інтер'єрах.

Технічні характеристики водонагрівачів серії Rouge

Як вже було сказано, бойлери цієї лінійки відносяться до бюджетного сегменту, але за якістю і продуктивності вони не поступаються більш дорогим аналогам.

Відмінна риса пристроїв серії Round полягає в тому, що вони можуть витримувати тиск до 8 атмосфер. Цього вдалося досягти завдяки використанню склофарфора, нанесеного за технологією Glassline.

Крім цього, водонагрівачі оснащені потужним нагрівальним елементом і тому вода в Баку швидко нагрівається, але споживають електроенергію ці пристрої дуже економно.

За конструкцією це прості пристрої, легко монтуються, не вимагають особливих умінь для коректної експлуатації. Всі ці фактори сприяють спрощенню роботи майстрів з ремонту та обслуговування обладнання.

Такі водонагрівачі набувають власники квартир. Також їх встановлюють в лікарнях, готелях і т. д.

Останні відгуки в категорії "Round"


 • У цій категорії немає відгуків