[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Classic

Електричні водонагрівачі серії Classic від відомого французького бренду Atlantic - це надійні інноваційні пристрої. Виробник успішно реалізував в них продуктивні інженерні розробки, сміливі дизайнерські рішення, призначивши при цьому доступну продажну ціну.

Це водонагрівачі з можливістю вертикальної установки. Передбачений нижній тип підключення. Тривалий час ці моделі класичного типу користуються заслуженою популярністю завдяки важливим перевагам.

Переваги моделей Classic від Atlantic

Classic-водонагрівачі з можливістю вертикальної установки. Передбачений нижній тип підключення. Тривалий час ці моделі класичного типу користуються заслуженою популярністю завдяки важливим перевагам:

  • економічність;
  • надійність;
  • простотою монтаж;
  • зручне управління;
  • невеликі габаритні розміри;
  • екологічність використання;
  • гарантія виробника.

Технічні особливості

для виготовлення баків використовується високоякісна сталь. Відмінну антикорозійний захист і протидія негативному впливу містяться у воді агресивних домішок забезпечує спеціальне покриття. Це емаль, яка наноситься порошковим методом з подальшим запіканням.

Тен нагрівальний елемент виготовлений з міді. Це надійний нагрівальний елемент, з більш високим рівнем тепловіддачі, ніж альтернативні варіанти. Великий обсяг води нагрівається досить швидко, але при цьому електроспоживання при цьому невисоке, що дозволяє економити витрати на оплату електрики.

Прилад здатний нагрівати воду до дуже високої температури (до + 65 градусів Цельсія), що важливо враховувати під час експлуатації: варто уважно контролювати температурний режим води при її побутовому використанні, особливо коли мова про купання дітей або про використання бойлера користувачами поважного віку. Але зробити це нескладно, оскільки на передній панелі встановлений датчик температур: завдяки роботі високоточного термостата можна легко оцінити ступінь нагріву води в Баку.

Мінімізувати наліт на поверхні стінок бака і внутрішніх компонентів конструкції дозволяє наявність магнієвого анода. Саме цей елемент забезпечує зниження ймовірності появи електрохімічної корозії. Міняти цей конструкційний елемент рекомендується при виконанні сервісного обслуговування (оптимально - 1 раз в 2 роки).

Бойлери обладнані багатоступінчастим захистом, що забезпечує комфортну і безпечну експлуатацію. Її забезпечує вбудована система захист від перегріву, а також наявність запобіжного клапана, робота якого дозволяє запобігти надлишковий тиск всередині системи.

Завдяки ізоляція класу IP24 бойлери можна встановлювати навіть в тих місцях, де передбачається потрапляння бризок на корпус. Показник допустимого рівня вологості в приміщенні, в якому може монтуватися водонагрівач серії Classic, - до 80%.

Патрубки для підведення холодної води і відведення гарячої виготовлені з нержавіючої сталі.

Механічне управління стійке до нагрівач води не боїться перепадів напруги в електромережі, оскільки він обладнаний спеціальним механічним регулятором. Його наявність захищає від можливості випадкової зміни налаштувань.

Теплоізоляційний шар виконаний з щільного пінополіуретану. Це не тільки екологічний матеріал, але і фактор мінімізації витрати енергії навіть при максимальному нагріванні.

Бойлери Classic виробляються в Україні, на високотехнологічній лінії заводу «Укратлантік». Всі етапи виробництва контролюються представниками центрального офісу компанії Groupe Atlantic.

Останні відгуки в категорії "Classic"


  • У цій категорії немає відгуків