[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Atlantic COMBI

Бойлери серії Atlantic COMBI представляють лінійку електричних водонагрівачів комбінованого нагріву. Це продукція французького концерну ALDE Groupe. Такі водонагрівачі можуть забезпечувати нагрів гарячої води протягом усього року і навіть в літній час. У весняно-літній сезон вода нагрівається завдяки мідному нагрівальному елементу потужністю 1,5 кВт. У холодну пору року-за рахунок роботи централізованої або автономної системи опалення, до якої підключається бойлер.

Водонагрівачі даної лінійки обладнані термостатом для регулювання подачі тепла до нагрівального елементу і системі опалення завдяки управлінню відповідними насосами. Завдяки використанню накопичувальних нагрівачів Atlantic CWH можна не купувати додаткові дорогі системи управління.

Переваги моделей Atlantic COMBI

Також варто відзначити ще кілька "плюсів" використання цих електричних водонагрівачів:

  1. Гарантія поширюється на сам бойлер Atlantic і комплектацію на 24 місяці, на бак — на 60 місяців.
  2. Можливість вертикальної установки в зручному місці кухні або іншого побутового приміщення.
  3. Кнопка, яка розташована на котлі, дозволяє перемикати режим роботи зима-літо.
  4. Теплоізоляція - з щільного пінополіуретану, який пройшов екологічний контроль.
  5. Виробник реалізував покращений варіант подачі холодної і відведення гарячої води через вдосконалені патрубки з нержавійки.
  6. Відведення надлишкового водяного тиску здійснюється за допомогою запобіжного клапана і регулюючого пристрою (регулятора тиску).

Щоб захистити сталевий бак від корозії, водонагрівачі накопичувального типу серії Atlantic COMBI обладнані:

  • антикорозійним склом з антиелектростатичним покриттям;
  • анодом з магнію;
  • унікальною системою захисту O'pro, яка підвищує термін експлуатації магнієвого анода.

Принцип роботи пристроїв

Зручність і практичність використання бойлерів цієї серії полягає в можливості їх інтеграції в уже встановлену систему для подачі гарячої води. Atlantic COMBI легко підключаються до системи, обладнаної нагрівальним котлом електричного або газового типу, які зазвичай використовуються в приватних домоволодіннях.

А якщо мова йде про багатоповерхівці або житловому будинку з автономною системою опалення, то монтаж здійснюється до труб загальноміської подачі тепла. Такий спосіб обігріву води дуже популярний, оскільки він дозволяє економити кошти, що витрачаються на підігрів води, і знижує навантаження на котел. Зменшити споживання електроенергії можна, знизивши витрату води.

При цьому конструкція максимально ефективна: всередині бака встановлена Гребінка з гарячою водою для опалення або охолодження, а також система подачі гарячої води. Щоб отримати потрібну температуру рідини для нагрівача, використовується принцип теплообміну, який забезпечує необхідний температурний режим всередині водонагрівача. При цьому теплоносії в обох системах не остигають тривалий час.

Установка пристрою-трудо - і времязатратний процес. Однак кінцевий результат з точки зору продуктивності і зменшення витрат на оплату електроенергії з лишком компенсує початкові тимчасові витрати.

Водонагрівачі Atlantic COMBI виробляються на українському заводі»Укратлантік". Продукція цього підприємства задовольняє потреби вітчизняних покупців в сучасному і ефективному обладнанні, що забезпечує будинки теплом і гарячою водою. Оскільки бойлери виробляються на території України, забезпечується можливість їх продажу за максимально демократичною ціною.

Останні відгуки в категорії "Atlantic COMBI"


  • У цій категорії немає відгуків