[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС Серія ОКФ1

Цена
- грн
Бренд

Фреонові охолоджувачі ВЕНТС серії ОКФ1 представляють собою теплообмінник, який охолоджує припливне повітря. Устаткування призначене для використання в припливно-витяжних установках. Устаткування призначене для установки в повітроводах з прямим перетином. Ми пропонуємо пристрої високої якості - ефективні, надійні і довговічні. Охолоджувачі даного типу прослужать вам багато років, не вимагаючи ремонту або заміни деталей. У нашому каталозі ви знайдете саме те обладнання, яке необхідно для стабільної роботи припливно-витяжної установки.

Технічні характеристики фреонових охолоджувачів ВЕНТС серії ОКФ1

Фреоновий охолоджувач ефективно впорається зі зниженням температури припливного повітря. Працює він з використанням випаровується хладагента. При цьому, що надходить в охолоджувач повітря повинен бути очищений від твердих частинок або липких домішок, жирів, волокон. Тобто, такого обладнання для стабільної роботи необхідний фільтр.

Фреонові охолоджувачі відрізняються наступними особливостями:

  • Мають надійний і міцний корпус, виконаний з оцинкованої листової сталі. Матеріал не деформується, не псується від попадання вологи, не схильний до утворення корозії.
  • Матеріалом для колектора служать мідні труби.
  • Поверхня теплообмінника виконана з пластин алюмінію.
  • Є каплеуловитель і дренажний піддон - з їх допомогою пристрій відводить конденсат.
  • Корпус має розбірну конструкцію для зручності обслуговування.
  • Модель має легкий доступ до краплевловлювачі і теплообміннику.
  • Базове виконання охолоджувача - правосторонній. Сторону можна поміняти, просто повернувши пристрій на 180 градусів.

Конкретну модель фреонових охолоджувачів ВЕНТС серії ОКФ1 підбирають в залежності від того, який обсяг повітря планується витрачати.

Особливості монтажу

Охолоджувач приєднують до системи за допомогою фланця. Встановлювати їх можна тільки в горизонтальному положенні - це необхідно для відведення конденсату. При цьому, повітряний потік повинен розподілятися рівномірно по всьому перетину - це необхідно враховувати при установці. Обов'язково потрібно встановити повітряний фільтр перед охолоджувачем.

Монтаж пристрою можливий за вентилятором або перед ним. Якщо ви плануєте встановити охолоджувач за вентилятором, то між ними повинен бути мінімум метр повітроводу. Це потрібно для стабілізації повітряного потоку. Максимальна продуктивність охолоджувача досягається, якщо підключати його за принципом протитечії.

Краплевловлювач виконаний з поліпропіленового профілю. Враховуйте, що швидкість повітряного потоку не повинна перевищувати 4 м \ с, щоб пристрій міг ефективно вловлювати конденсат. Відведення рідини відбувається за допомогою сифона. Використовуйте систему автоматики для більш комфортного контролю за роботою охолоджувача.

Як замовити фреоновий охолоджувач?

Щоб замовити фреоновий охолоджувач, виберіть відповідний варіант з нашого каталогу. Зробити це можна за допомогою фільтра сайту, що допоможе підібрати виріб за кілька хвилин. До кожного товару є докладний опис і технічні характеристики. Якщо є питання, задавайте їх нашим консультантам по телефону або на чаті сайту. Всю інформацію для зв'язку можна знайти в розділі «Контакти».

Замовляючи комплектуючі для систем вентиляції у нас на сайті, ви можете бути впевнені в оригінальності представленої продукції. Кожен товар має гарантію якості від виробника, а також всі супровідні документи. Таким чином, ви будете впевнені, що отримуєте якісне обладнання, яке прослужить вам не один рік, стабільно виконуючи свою функцію.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС Серія ОКФ1"


  • У цій категорії немає відгуків