vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС Серія НКВ (прямокутний)

Водяні нагрівачі ВЕНТС серії НКВ (прямокутні) створені для підігріву припливного повітря у вентиляційній системі. Дане обладнання призначене для установки в каналах прямокутної форми. Крім цього, нагрівачі ВЕНТС серії НКВ (прямокутні) підійдуть для використання в припливних або припливно-витяжних системах. У каталозі нашого сайту широко представлені моделі водонагрівачів для каналів різного розміру. Ми пропонуємо тільки оригінальні пристрої та комплектуючі, які прослужать вам багато років.

🌀 Технічні характеристики водонагрівача ВЕНТС серії НКВ (прямокутного)

Матеріалом для корпуса пристрою служить оцинкована сталь. Вона не деформується, не псується від попадання вологи, не схильна до утворення корозії. Колектори виконані з мідних трубок, а в якості матеріалу для поверхні теплообміну служить алюміній. З нього зроблені пластини. Для герметичності конструкції використовуються гумові ущільнювачі.

Вихідний колектор нагрівача має спеціальний патрубок, де можна встановити погружной датчик для фіксації температури і захисту від промерзання. Для обезвоздушіванія системи передбачений ніпель.

Монтувати такий нагрівач можна за допомогою фланця. Встановити його можна в будь-якому положенні, в якому можна видалити з нього повітря. При цьому, рух повітря має відповідати напрямку, зазначеному на калорифері. Перед пристроєм потрібно встановити повітряний фільтр. Він не допустить потрапляння всередину пилу і бруду, збереже пристрій в робочому стані.

Встановлювати нагрівач можна як перед, так і за вентилятором. Якщо ви вибрали монтаж за вентилятором, то між ними потрібно встановити повітропровід довжиною мінімум метр. Це потрібно для стабілізації потоку повітря і збереження рекомендованої температури всередині самого вентилятора.

Підключають калорифер за принципом протитечії, щоб зберегти продуктивність. У разі, якщо в якості теплоносія використовується звичайна вода, то встановлювати його можна тільки всередині приміщень. Якщо потрібна установка зовні, то заповнювати систему потрібно незамерзаючої сумішшю.

Рекомендується обладнати систему необхідної для безпеки автоматикою. Вона захистить від замерзання і інших несприятливих і потенційно небезпечних явищ:

  • Пристрої для автоматичного регулювання потужності і температури.
  • Повітряні заслінки.
  • Функція зупинки вентилятора в разі замерзання нагрівача.

Водяні нагрівачі ВЕНТС серії НКВ (прямокутні) виконані у відповідності з усіма стандартами європейської якості. Вони відрізняються високим ступенем надійності, стійкі до зносу і регулярної експлуатації.

🌀 Як замовити водяний нагрівач ВЕНТС НКВ?

Щоб замовити водяний нагрівач, виберіть відповідний варіант з нашого каталогу. Зробити це можна за допомогою фільтра сайту, що допоможе підібрати виріб за кілька хвилин. До кожного товару є докладний опис і технічні характеристики. Якщо є питання, задавайте їх нашим консультантам по телефону або на чаті сайту. Всю інформацію для зв'язку можна знайти в розділі Контакти.

Замовляючи комплектуючі для систем вентиляції у нас на сайті, ви можете бути впевнені в оригінальності представленої продукції. Кожен товар має гарантію якості від виробника, а також всі супровідні документи. Таким чином, ви будете впевнені, що отримуєте якісне обладнання, яке прослужить вам не один рік, стабільно виконуючи свою функцію.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС Серія НКВ (прямокутний)"


  • У цій категорії немає відгуків