[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС Серия НКВ (круглый)

Водяні нагрівачі ВЕНТС НКВ призначені для створення системи припливної вентиляції. За допомогою таких пристроїв зовні в холодну пору року буде подаватися прогріте повітря, що дозволить уникнути ризику тепловтрат. Це незамінне обладнання для створення комфортного мікроклімату. Важливо підібрати якісне оригінальний пристрій, яке ви зможете знайти в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо техніку від провідних виробників за прийнятними цінами.

Особливості водяних нагрівачів ВЕНТС НКВ

Водяні нагрівачі ВЕНТС НКВ призначені для установки до круглих вентиляційних каналах. Їх основне призначення - прогрів припливного повітря, що надходить в приміщення.

Матеріалом для корпуса служить оцинкована листова сталь. Цинкове покриття дозволяє уникнути появи корозії, що істотно продовжить термін служби обладнання. Внутрішні колектори виконані з мідних трубок, поверхня теплообміну - алюмінієві пластини. Нагрівач надійно з'єднується з іншими частинами вентиляції за рахунок гумових ущільнювачів.

Водяні нагрівачі ВЕНТС НКВ мають спеціальний ніпель для видалення повітря з системи. На вихідному колекторі можна встановити погружной датчик, який контролює температуру. Це необхідно для запобігання обмороження калорифера.

Водяні нагрівачі даної моделі випускаються з різною кількістю трубок - вони можуть бути встановлені в 2,3 або 4 ряди. Максимальний робочий тиск пристрої - 1,6 МПа. Максимальна робоча температура - плюс 100 градусів.

Особливості монтажу

Нагрівачі даної серії кріпляться безпосередньо до круглих каналах вентиляції. Закріпити їх можна за допомогою фланців. Встановлювати нагрівач можна в будь-якому положенні. Основна умова - необхідно забезпечити доступ до ніпеля, за допомогою якого з системи видаляють повітря. Зверніть увагу, на корпусі є стрілка, яка вказує напрямок руху повітря.

При установці водяних нагрівачів ВЕНТС НКВ необхідно передбачити можливість доступу до нього для проведення технічного обслуговування. Також бажано встановити повітряний фільтр перед нагрівачем, щоб захистити обладнання від забруднення і продовжити термін служби.

Нагрівач можна встановити, як після вентилятора, так і перед ним. Якщо він буде стояти після, то між ними необхідно створити повітропровід, довжина якого буде мінімум два приєднувальних діаметра. Це необхідно для стабілізації потоку повітря.

Зверніть увагу, що водяний нагрівач призначений для установки усередині приміщення. Якщо передбачається установка зовні, то в систему потрібно залити незамерзаючу суміш.

Де замовити водяні нагрівачі ВЕНТС НКВ?

Купити водяний нагрівач ВЕНТС НКВ для системи вентиляції ви можете на сайті нашої компанії. Ми пропонуємо тільки оригінальні пристрої, отримані від перевірених постачальників. Як результат - ви можете бути впевнені в якості та повній відповідності характеристикам.

Нашим покупцям ми пропонуємо наступні переваги замовлення обладнання у нас:

  • Прийнятні ціни на весь асортимент.
  • Офіційна гарантія якості.
  • Повний комплект поставки.
  • Кілька варіантів оплати.
  • Оперативна доставка.
  • Кваліфіковані консультації від наших співробітників.

З усіх питань звертайтеся до наших консультантів по телефону. Замовлення можна зробити на сайті. Для цього натисніть кнопку «купити» поруч з потрібною моделлю. Далі заповніть онлайн-заявку: вкажіть дані для доставки, виберіть спосіб оплати.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС Серия НКВ (круглый)"


  • У цій категорії немає відгуків