[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС Серія НК (круглий)

Канальний електричний нагрівач використовують з метою прогріву припливних повітряних мас в системах вентиляції круглого перетину.

Канальний нагрівач Вентс НК (круглий) актуальний для будь-яких систем, які передбачають приплив повітря для його підігріву, перед подачею в приміщення:

  • опалювальних систем;
  • вентиляційних;
  • систем кондиціонування та інших.

ВЕНТС НК нагрівач повітря - особливості конструкції

Основний каркас нагрівача розроблений з оцинкованої сталі листової форми. Елементи, що відповідають за нагрів виготовлені з нержавіючої сталі.

Щоб надійно з'єднати нагрівач з воздуховодной конструкцією, його з'єднувальні елементи оснащені ущільнювальними гумками. Канальний електричний нагрівач повітря має два термостата, що попереджає перегрів. Кожен термостат - це захист з ручним або автоматичним перезапуском.

Як встановити канальний нагрівач ВЕНТС НК електричний?

Канальний електричний нагрівач можна встановлювати в будь-яких положеннях, але пам'ятати про те, що електросчіток не повинен розташовуватися внизу, бо це може призвести до замикання за рахунок затікання конденсату. Канальний нагрівач ВЕНТС НК призначений для повітроводів круглої форми, кріпитися за допомогою хомутів. Краще становище для установки нагрівача буде те, яке сприяє рівномірному розподілу повітряних мас по всьому перетину. Дотримуйтесь відстань між системними комплектуючими і нагрівачем (більше двох діаметрів).

Обов'язково! Не забувайте про установку фільтра повітря, перед канальним нагрівачем повітря, щоб запобігти скупченню пилу і бруду на елементах нагрівання.

Якщо вентилятор відключений - подача харчування до нагрівача забороняється!

Щоб убезпечити роботу канального нагрівача, а також забезпечити його коректне і ергономічне функціонування, рекомендовано використовувати автоматику:

  • регулювання потужності і температури прогрівання повітряних мас;
  • контроль стану фільтра;
  • блокування подачі живлення в разі виникнення проблем з припливним вентилятором, в т.ч. уповільнення швидкості повітряного струменя і активації термостатів;
  • зупинка роботи вентиляційної системи з продуванням нагрівальних тенів.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС Серія НК (круглий)"


  • У цій категорії немає відгуків