[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС Серія НК... У (прямокутний)

Електричні нагрівачі ВЕНТС НК У прямокутної форми призначені для установки в каналах прямокутного перетину. Вони відмінно впораються з прогріванням повітря, що надходить ззовні. Це дозволить одночасно забезпечити якісну вентиляцію, уникнувши тепловтрат. Особливо актуально в зимові місяці, коли приміщення потрібно провітрювати, не допускаючи протягів і холодного повітря. Наша компанія пропонує якісні електричні нагрівачі серії ВЕНТС НК-У за прийнятними цінами.

Особливості електричних нагрівачів ВЕНТС НК-У

Нагрівачі ВЕНТС НК У призначені для обладнання системи припливної вентиляції. Це гарантує комфортний мікроклімат для відпочинку або роботи в приміщенні.

Корпус і комутаційна коробка нагрівачів виготовлена ​​з оцинкованої сталі високої якості. Нагрівальні елементи виконані з нержавіючої сталі. Таким чином, всі деталі конструкції захищені від негативного впливу вологи, прослужать тривалий час. Нагрівальні елементи мають ребра для кращої тепловіддачі.

Обладнання оснащене термостатами для того, щоб уникнути ситуації з перегрівом. Перший рівень захисту спрацьовує при досягненні температури в плюс 50 градусів. Робота автоматично припиняється, а після повного охолодження - поновлюється знову. Друга захист спрацьовує при аварійному режимі при температурі плюс 90. У цьому випадку відновити роботу можна тільки при ручному включенні.

Блок управління системою можна вивести за межі системи вентиляції. При необхідності, можна встановити додатковий нагрівач в тому ж ряду.

Монтаж нагрівачів

Прямокутні електричні нагрівачі ВЕНТС НК У необхідно встановлювати строго відповідно до інструкції від виробника. Дотримання всіх параметрів гарантує стабільну і якісну роботу пристрою.

На корпусі нагрівача є стрілка, яка вказує напрямок руху повітря. Встановлювати пристрій можна в будь-якому положенні, дотримуючись напрям руху потоку повітря. Єдиним винятком є ​​положення, в якому електрощит буде знаходитися знизу. Це може привести до ризику попадання конденсату на проводку, що загрожує замиканням.

Щоб електричні нагрівачі ВЕНТС НК У стабільно і довго працювали, рекомендується встановити фільтр. Таким чином ви захистите нагрівальний елемент. Встановлювати сам нагрівач потрібно на відстані не менше двох діаметрів від інших елементів системи. Монтаж проводиться за допомогою фланців.

Електричний нагрівач можна включати окремо від вентиляційної системи, коли вона не працює.

Як замовити електричні нагрівачі ВЕНТС НК У?

Наша компанія пропонує придбати якісні нагрівачі від перевірених виробників. Замовляючи товар у нас на сайті, ви можете бути впевнені в тому, що кожен пристрій відповідає заявленим характеристикам. Це надійне і довговічне устаткування з високою ефективністю.

Також нашим покупцям ми пропонуємо наступні переваги замовлення у нас:

  • Прийнятні ціни на весь асортимент.
  • Офіційна гарантія якості.
  • Повний комплект поставки.
  • Кілька варіантів оплати.
  • Оперативна доставка.
  • Кваліфіковані консультації від наших співробітників.

З усіх питань звертайтеся до нас по телефону. Замовлення можна зробити на сайті в зручний для вас час. Для цього натисніть кнопку «купити» поруч з потрібною моделлю. Далі заповніть онлайн-заявку: вкажіть дані для доставки, виберіть спосіб оплати.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС Серія НК... У (прямокутний)"


  • У цій категорії немає відгуків