[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Zanussi Orfeus

Бойлер Zanussi Orfeus-водонагрівальний пристрій, який дозволить не залежати від централізованого гарячого водопостачання. Гарячу воду часто відключають, іноді і без попередження. Та й якість її нагріву іноді залишає бажати кращого. Але платити доводиться через такі неякісні послуги. Рішення проблеми-установка бойлера в квартирі або будинку. Бойлери серії Zanussi Orfeus прості в управлінні і налаштуванні, довговічні - і завжди забезпечать вас і вашу сім'ю гарячою водою.

Бойлери Zanussi Orfeus: технічні характеристики та переваги

Відмітна особливість даної серії-наявність так званих "сухих" тенів. Нагрівальні елементи мають металеві кожухи, які не дають їм контактувати з водою. В результаті виключається утворення накипу на самому нагрівальному елементі. А це продовжує термін служби пристрою.

Бойлери Zanussi Orfeus прості в управлінні, довговічні і надійні. Виробник пропонує пристрої різної ємності. Кожен може підібрати варіант під свої потреби. Так, серія представлена бойлерами з баками від 30 до 100 літрів. Сам бак має циліндричну форму, компактні розміри. Його легко встановити навіть там, де потрібно економити простір. Монтаж можливий у вертикальному положенні.

Бак водонагрівача виконаний з якісної сталі з високим рівнем міцності. Внутрішнє покриття зроблено з дрібнодисперсної емалі. Вона захищає метал від появи корозії. Товщина теплоізоляційного шару становить 25 мм.він виконаний з безпечного довговічного матеріалу.

Переваги бойлерів Zanussi Orfeus:

  • Наявність сухого Тена продовжує термін служби пристрою;
  • Компактні розміри;
  • Наявність економного режиму для нагріву води до 55 градусів;
  • Стрілочний індикатор нагріву води;
  • Економне споживання електрики;
  • Кілька ступенів захисту від ризику аварійних ситуацій.

Бойлери Zanussi Orfeus прості в управлінні. На панелі знаходиться кругла рукоятка для вибору режиму роботи, а також світлові індикатори. Ручка регулювання має чотири положення: пристрій включено, мінімальна температура нагріву, економний режим, Максимальна температура нагріву.

Особливості монтажу бойлерів

Перед установкою бойлера обов'язково переконайтеся, що для його кріплення використовуються тільки оригінальні деталі. Саме вони розраховані на ту вагу, який буде мати як порожнє, так і заповнене пристрій. Не можна встановлювати бойлер, не переконавшись, що кріплення добре тримається саме по собі. Також стіна, до якої буде кріпитися бойлер, повинна витримувати навантаження пристрою, заповненого водою.

Бойлер потрібно встановлювати виключно в опалювальному приміщенні. Бажано, щоб він знаходився якомога ближче до місця, де буде використовуватися підігріта вода. Це знизить ризик тепловтрати через труби. Під час монтажу залиште зазор для того, щоб можна було проводити технічне обслуговування приладу.

Зазвичай бойлери встановлюють у ванній кімнаті. Якщо вона занадто мала для цього, підійде і інше приміщення. Головна умова воно повинно бути опалювальним, а на сам бойлер не повинні потрапляти прямі сонячні промені.

Перед тим, як підключати бойлер, переконайтеся у відповідних параметрах електромережі. Розетка повинна бути заземлена. Перед включенням сама розетка вилка повинні бути сухими особливо важливо стежити за цим, якщо бойлер знаходиться у ванній. Періодично перевіряйте, чи щільно вилка вставлена в розетку. Це допоможе запобігти ризику загоряння.

У комплект поставки входить сам водонагрівач зі шнуром живлення, діелектричні перехідники, запобіжний клапан, кріплення, інструкція з експлуатації та гарантійний талон від виробника.

Останні відгуки в категорії "Zanussi Orfeus"


  • У цій категорії немає відгуків