[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Zanussi Lorica

Бойлери серії Zanussi Lorica-надійне водонагрівальне обладнання, яке допоможе не тільки нагріти воду, але і підтримувати її температуру протягом певного часу. Використання такого бойлера дозволяє не залежати від централізованої подачі гарячої води. Серія бойлерів Zanussi Lorica відрізняється якісними матеріалами і надійною конструкцією, системою безпеки і довговічністю. Такий бойлер прослужить багато років, не вимагаючи заміни або серйозного ремонту.

Переваги та особливості Zanussi Lorica

Корпус бойлера Zanussi Lorica має класичний дизайн і компактні розміри. При достатній місткості бака, він не займе багато місця навіть в невеликому приміщенні. Виробник пропонує бойлери різної місткості. Завдяки цьому підібрати підходящий варіант можна під різні потреби.

Серія оснащена режимом Еко, який дозволить знизити утворення накипу і споживати менше електрики. Нагрівальний елемент виконаний з міді. Бойлер має кілька ступенів за щити - від корозії, від попадання вологи і пилу, запобіжний клапан для захисту від гідравлічного тиску. Вологозахищеність корпусу дозволить без проблем встановлювати бойлер у ванній кімнаті.

Ручка регулювання температури має ергономічну форму. Вона знаходиться на нижній кришці бака. Регулювання температури можлива від 30 до 75 градусів. Шар теплоізоляції в корпусі дозволить зберегти отриману ступінь нагріву. Товщина ізолюючого шару - 20 мм.

Бойлери Zanussi Lorica - це довговічне надійний пристрій, який підійде для установки в приватному будинку або в квартирі. Залежно від обсягу бака, підійдуть такі водонагрівачі і для комерційного використання, наприклад, в душових тренажерного залу.

Правила монтажу

Перед установкою пристрою переконайтеся, що для його кріплення використовуються тільки оригінальні деталі. Саме вони розраховані на ту вагу, який буде мати як порожнє, так і заповнене пристрій. Не можна встановлювати бойлер, не переконавшись, що кріплення добре тримається саме по собі. Також стіна, до якої буде кріпитися бойлер, повинна витримувати навантаження пристрою, заповненого водою. Старі і старі стіни не витримають навантаження.

Бойлер Zanussi Lorica потрібно встановлювати виключно в опалювальному приміщенні. Бажано, щоб він знаходився якомога ближче до місця, де буде використовуватися підігріта вода. Це знизить ризик тепловтрати в процесі транспортування підігрітої води по трубах. Під час монтажу залиште зазор для того, щоб можна було проводити технічне обслуговування приладу.

Звичайне місце для установки бойлерів-ванна кімната. Якщо вона занадто мала для цього, підійде і інше приміщення. Головна умова-воно повинно бути опалювальним, а на сам бойлер не повинні потрапляти прямі сонячні промені.

Перед тим, як підключати бойлер Zanussi Lorica, переконайтеся у відповідних параметрах електромережі. Розетка повинна бути заземлена. Перед включенням сама розетка вилка повинні бути сухими-особливо важливо стежити за цим, якщо бойлер знаходиться у ванній. Періодично перевіряйте, чи щільно вилка вставлена в розетку. Це допоможе запобігти ризику загоряння.

Наша компанія пропонує бойлери Zanussi Lorica-оригінальні пристрої з офіційною гарантією. У комплект поставки входить все, що потрібно для експлуатації пристрою. Замовити бойлер ви можете прямо на сайті або, зателефонувавши нам по телефону! Для замовлення натисніть кнопку "Купити" поруч з потрібною моделлю. Вона потрапить у віртуальний кошик, де потрібно вказати дані для доставки і вибрати спосіб оплати.

Останні відгуки в категорії "Zanussi Lorica"


  • У цій категорії немає відгуків