[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Zanussi Splendore

Бойлери серії Zanussi Splendore - це нагрівальні пристрої накопичувального типу. Виробник пропонує кілька варіантів обсягів бака. Завдяки цьому в цій лінійці можна знайти обладнання як для потреб однієї людини, так і для сім'ї з декількох. Бойлер простий в налаштуванні і управлінні, підтримує температуру води після нагрівання, має тривалий термін служби завдяки захисту від корозії.

Технічні характеристики та особливості

Бойлери Zanussi Splendore виконані з якісних безпечних матеріалів. Так, внутрішній бак зроблений з нержавіючої сталі з високим вмістом антикорозійних елементів. Виготовлені баки за допомогою автоматизованого аргонового зварювання. Така технологія дозволяє знизити утворення накипу, що продовжить термін служби пристрою.

Температуру нагрівання можна регулювати від 30 до 75 градусів - в залежності від цілей і потреб. Пристрої мають універсальний монтаж-встановити бойлер можна вертикально або горизонтально. У комплекті є пристрій захисного відключення, а також вбудований захист від перегріву, сухого нагріву. Є запобіжний зливний клапан.

Бойлер може працювати в економному режимі, що також дозволяє знизити утворення накипу, заощадити електроенергію. Таймер дозволить налаштувати роботу пристрою так, щоб в певний час нагрів води почався автоматично. Також є можливість включити режим половинної потужності. У цьому випадку споживання електрики скорочується на 50 відсотків. Функція корисна не тільки для економії, але і для будинків зі старою проводкою.

Нагрівальний елемент виконаний з міді. Теплоізоляція корпусу позбавить від ризику тепловтрат. Корпус має компактні розміри, завдяки чому установка можлива навіть в невеликих приміщеннях. Він має якісний пило - і вологозахист.

Особливості монтажу бойлерів

Перед установкою бойлера Zanussi Splendore обов'язково переконайтеся, що для його кріплення використовуються тільки оригінальні деталі. Саме вони розраховані на ту вагу, який буде мати як порожнє, так і заповнене пристрій. Не можна встановлювати бойлер, не переконавшись, що кріплення добре тримається саме по собі. Також стіна, до якої буде кріпитися бойлер, повинна витримувати навантаження пристрою, заповненого водою.

Бойлер Zanussi Splendore потрібно встановлювати виключно в опалювальному приміщенні. Бажано, щоб він знаходився якомога ближче до місця, де буде використовуватися підігріта вода. Це знизить ризик тепловтрати через труби. Під час монтажу залиште зазор для того, щоб можна було проводити технічне обслуговування приладу.

Зазвичай бойлери встановлюють у ванній кімнаті. Якщо вона занадто мала для цього, підійде і інше приміщення. Головна умова-воно повинно бути опалювальним, а на сам бойлер не повинні потрапляти прямі сонячні промені.

Водонагрівачі даного бренду призначені для підключення до мережі з напругою 220 В. Перед тим, як підключати бойлер, переконайтеся у відповідних параметрах електромережі. Розетка повинна бути заземлена. Перед включенням сама розетка вилка повинні бути сухими-особливо важливо стежити за цим, якщо бойлер знаходиться у ванній. Періодично перевіряйте, чи щільно вилка вставлена в розетку. Це допоможе запобігти ризику загоряння.

У комплект поставки входить сам водонагрівач зі шнуром живлення, запобіжний клапан, УЗО, кріпильні елементи, а також інструкція з експлуатації. Є і гарантійний талон від виробника.

Останні відгуки в категорії "Zanussi Splendore"


  • У цій категорії немає відгуків