[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Автомати захисту двигунів

Цена
- грн

Автомати для захисту двигуни необхідні для запобігання негативних наслідків, які виникають через некоректну роботу електричної мережі. Нерідкі випадки, коли виникають збої, замикання, неполадки, внаслідок яких двигун може легко вийти з ладу. Вплинути на стабільність роботи мережі користувач не може, але він в силах захистити двигун за допомогою спеціального пристрою. Це автомат для захисту двигуна, який стане надійним запобіжником.

Особливості та переваги автоматів для захисту двигуна

Електричний двигун є основним компонентів будь - якого приладу, в тому числі-і пристроїв в системі вентиляції. Він перетворює електричну енергію в механічну. І ефективність виконання даного завдання залежить від стабільності роботи мережі. Але в ній можуть траплятися збої, через які двигун може вийти з ладу. А це-необхідність покупки нового обладнання, зупинка всієї системи. Подбати про збереження пристрою можна за допомогою автомата для захисту двигуна.

Автомат для захисту двигуна являє собою комутаційний пристрій. Воно включає, проводить і відключає струм, коли в цьому є необхідність. Робити це він може в одній або декількох електричних ланцюгах.

Особливість автоматів для захисту-забезпечення багаторазової захисної функції. Цим вони якісно відрізняються від звичайних запобіжників. Такий пристрій захистить двигун від перевантажень, коротких замикань.

Конструкція автомата для захисту двигуна складається з наступних елементів:

Контактна система-може бути трьох, двох або одноступінчастою.

Дугогасительная система-може бути зроблена по-різному. Вона може мати камери з вузькими щілинами, з дугогасильними гратами. Також можливий комбінований варіант-він використовується при роботі з високим рівнем струму.

Привід пристрою розчеплення-може бути стаціонарного або висувного типу.

Расцепитель-біметалічний, електромагнітний, електронний, мікропроцесорний. Він автоматично відключає двигун при аварійній ситуації за рахунок вбудованих механізмів вільного розчеплення.

Опціонально можуть бути встановлені допоміжні контакти. Автомати для захисту двигунів класифікуються наступним чином:

  1. За кількістю полюсів-одне, двох, трьох і чотириполюсні.
  2. За допустимим рівнем струму-граничних показниках, на які розраховано пристрій.
  3. За родом струму на головній електричного кола-постійного, змінного або змішаного струму.
  4. Повітряні автоматичні вимикачі, модульні або в литому корпусі.
  5. За наявністю струмообмежувача-з ним або без нього.
  6. З різними видами расцепителей-незалежним, максимальним, мінімальним або нульовим рівнем розчеплення напруги.

Наша компанія пропонує замовити автомати для захисту двигунів за вигідними цінами з доставкою у ваше місто.

Чому варто замовити автомати для захисту двигунів у нас?

Наша компанія пропонує надійні автомати для захисту двигунів з доставкою у ваше місто. У нас ви знайдете оригінальний товар від перевіреного виробника з повним комплектом поставки. Ви можете бути впевнені, що цей пристрій допоможе вам створити якісну систему вентиляції – і продовжить термін її служби.

Щоб замовити товар, натисніть кнопку Купити поруч з ним. У формі замовлення вкажіть дані для доставки, виберіть спосіб оплати. Після того, як ми отримаємо заявку, наші співробітники зв'яжуться з вами найближчим часом для уточнення даних. Залишити заявку на покупку на сайті можна в будь-який зручний час.

Ми пропонуємо кваліфіковану консультацію від наших співробітників. Якщо у вас з'явилися питання, зверніться до нас по телефону або в чаті сайту. Ми допоможемо оформити замовлення, дамо додаткову інформацію.

Останні відгуки в категорії "Автомати захисту двигунів"


  • У цій категорії немає відгуків