[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Контактори (електромагнітні пускачі)

Контактори - це пристрої, призначені для дистанційного пуску або зупинки двигунів асинхронного типу. Вони являють собою комплектний пристрій, яке складається з теплового реле РТІ, малогабаритного контактора, кнопок управління, оболонки з сальниками. Також пристрій необхідно для захисту працюючого двигуна від ризику перевантажень. Таким чином це багатофункціональний пристрій незамінне для низки обладнання. У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір таких пристрій за прийнятною ціною.

Переваги та особливості контакторів

Контактори необхідні для широкого спектру обладнання, на які встановлено асинхронні двигуни. Вони використовують, в тому числі, і на будівельних майданчиках, в лакофарбових або гальванічних цехах. При цьому, пристрої відрізняються наступними перевагами:

  • Мають захисну оболонку з класом IP54. Це дозволяє контактора працювати в самих різних умовах на виробництві без ризику виходу з ладу.
  • Встановлена ​​заводська схема управління спрощує підключення і монтаж контактора.
  • Така система управління дозволяє економити кошти і саме робочий час.
  • Здійснюють дистанційний пуск пристрою з безпосереднім підключенням до мережі.
  • Захищають від можливих перевантажень і надструмів, продовжуючи термін служби двигунів і самого обладнання.

Таким чином, підвищується безпека, а також продовжується термін служби пристрою, немає необхідності в частому ремонті або заміні комплектуючих. Контактори виконані відповідно до Держстандарту, тому відповідають всім вимогам безпеки.

Діапазон робочих температур для контакторів становить від мінус 25 до плюс 50 - це стосується умов в приміщенні, де вони встановлені. Важлива умова: підключення повинен виконувати людина з відповідними знаннями і досвідом, дотримуючись рекомендації, зазначені в інструкції.

Як замовити контактор?

Замовити контактори від перевірених виробників можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо тільки оригінальний товар, який повністю відповідає заявленим в описі характеристикам.

Для замовлення натисніть кнопку купити поруч з обраним товаром. Він виявиться у віртуальній «кошику», де потрібно буде заповнити поля з даними для доставки, а також вибрати спосіб оплати. Якщо є питання по оформленню замовлення або самим товарам, звертайтеся до наших консультантів. Зробити це можна в чаті на сайті або по телефону.

Останні відгуки в категорії "Контактори (електромагнітні пускачі)"


  • У цій категорії немає відгуків