[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ДОМОВЕНТ Л

Ревізійні дверцята Домовент Л призначені для створення доступу до комунікацій, прихованим в стіні або стелі. Такий виріб відрізняється простотою монтажу, не вимагає складного технічного обслуговування. Дверцята прослужить тривалий час, забезпечуючи легкий доступ до вузлів вентиляції, каналізації та інших. Наша компанія пропонує великий вибір таких виробів за прийнятними цінами. Замовити ревізійну дверцята можна з доставкою до вашого міста.

Особливості та переваги ревізійних дверцят Домовент Л

Дверцята Домовент Л відрізняються простотою у використанні. Вони відкриваються легким натисканням, дверцята можуть повертатися вліво або вправо. Механізм простий і надійний, з часом не заїдає і не псується. Є модель Д2, яка має орні конструкцію. Завдяки їй можна отримати максимальний доступ до комунікацій.

Дверцята можна встановлювати навіть у вологих приміщеннях начебто санвузлів. Від впливу вологи вони не псуються, що не покриваються пліснявою. Виконано виріб з АБС пластика, стійкого до тріщин і сколів. Також він не вигоряє на сонці, не жовтіє. Пластик не виділяє потенційно небезпечних речовин, не має різкого запаху.

Встановлювати дверцята можна за допомогою клею або будівельного розчину. Вони легко монтуються в стіну або стелю, добре тримаються і лаконічно вписуються в інтер'єр самих різних приміщень.

Монтаж дверцята може здійснювати будь-яка людина - для цього не потрібно профільних знань або умінь. Головне - підібрати якісні клей або розчин, щоб виріб добре трималося на своєму місці. Особливий догляд за ревізійної дверцятами не потрібно - досить періодично протирати її від пилу і мити, якщо з'явилися забруднення.

Як замовити дверцята Домовент Л?

Для замовлення ревізійних дверцят Домовент Л, виберіть відповідний варіант з каталогу, додайте його в віртуальну корзину сайту. У формі замовлення вкажіть дані для доставки, виберіть варіант оплати. Ми гарантуємо швидку і безпечну доставку до вашого міста. Кожен товар ретельно пакується перед відправкою.

Наш інтернет-магазині гарантує оригінальність кожної одиниці товару, її високу якість і відповідність заявленому опису. У комплект поставки входить все, що необхідно для використання вироби. Є докладна інструкція з експлуатації.

З усіх питань звертайтеся до наших консультантів в телефонному режимі або в чаті прямо на сайті. При необхідності, вам допоможуть оформити замовлення через сайт!

Останні відгуки в категорії "ДОМОВЕНТ Л"


  • У цій категорії немає відгуків