[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС ДМ

Ревізійні дверцята ВЕНТС ДМ призначені для забезпечення швидкого доступу до комунікацій і вузлів систем вентиляції або інших подібних установок. Їх монтують в стіну, де є отвір з комунікаціями. Використовують дані дверцята в тих приміщеннях, де є підвищена вологість - і є необхідність приховати частина комунікацій від її негативного впливу.

Технічні особливості

Матеріалом для ревізійних дверцят служить сталь високої якості, яка не схильна до деформації. Для стійкості до корозії на неї нанесено порошкове покриття. Додатково використовується цінкфосфатное покриття, яке також захищає від утворення корозії. Таким чином, дверцята прослужить тривалий термін, не втрачаючи своєї функціональності і початкового зовнішнього вигляду.

Відкриватися дверцята можуть як в праву, так і в ліву сторони. Надійна магнітна засувка забезпечує одночасно і простоту відкривання, і не дає дверцятах рухатися самостійно. Виробник пропонує великий вибір розмірів для самих різних прорізів.

Особливості монтажу

Встановлювати ревізійні дверцята просто. Робити це можна за допомогою клею або будівельного розчину. Ліво- або правосторонній відкривання також визначається в процесі установки. Для монтажу дверцята не потрібно професійних навичок або освіти - всі роботи можна провести буквально за кілька хвилин.

Особливої ​​догляду дверцята не вимагає за рахунок якісної обробки поверхні проти проявів корозії. Досить періодично протирати її від пилу або забруднень. Робити це можна за допомогою м'якої тканини і мильного розчину. Краще не використовувати абразивні речовини, щоб не пошкоджувати поверхню з полімерним покриттям.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС ДМ"


  • У цій категорії немає відгуків