[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС ВПА

Припливні установки ВЕНТС ВПА є агрегат, необхідний для забезпечення доступу свіжого повітря в приміщення. Таке обладнання використовується в системах вентиляції і кондиціонування. Воно відрізняється стабільністю роботи, високою ефективністю і простотою експлуатації. У каталозі нашого магазину ви знайдете якісні припливні установки ВЕНТС ВПА, які повністю відповідають всім вимогам і нормам.

Особливості припливних установок ВЕНТС ВПА

Матеріалом для корпуса пристрою служить міцна сталь, яка не деформується, не схильна до появи корозії або інших негативних явищ. Установка має тепло- і звукоізоляцію, яка виконана з використанням мінеральної вати.

Установка обладнана вентилятором з однофазним двигуном. Відцентрове колесо збалансовано, оснащено зовнішнім ротором і лопатками аеродинамічної форми. Підшипники кочення відрізняються високою міцністю і забезпечать тривалу роботу припливної установки без необхідності ремонту.

Є можливість регулювання швидкості обертання вентилятора. Всі дані можна відстежити за допомогою дисплея. Вмикати і вимикати пристрій можна дистанційно. Пристрій самостійно підтримує задану температуру роботи.

Припливні установки ВЕНТС ВПА мають також і інші особливості:

  • Вбудований контроль ступеня засмічення фільтра;
  • Фільтр можна легко міняти;
  • Високий ступінь очищення повітря;
  • Електродвигун має кулькові підшипники кочення, розраховані на тривалий термін служби;
  • Захист від перегріву продовжить термін служби установки, позбавить від аварійних ситуацій.
  • Є вхід для сигналу аварії пожежної сигналізації;
  • Вбудований електрокалорифер нагріває повітря в холодну пору року.

Встановлювати припливну установку можна на підлозі або підвішувати до стелі за допомогою монтажних куточки і Вибровставка. Закріплення можливо за допомогою кронштейнів.

Припливна установка може перебувати в різних приміщеннях - комора, підвал, балкон, горище. Підійде і інше приміщення, де її можна помістити в нішу або під стелю. Монтувати припливну установку вертикально не можна - потік повітря не повинен бути спрямований вниз. Також має бути простір для доступу до фільтру і його заміни.

Щоб замовити пристрій, натисніть кнопку «купити», вкажіть дані для доставки і виберіть спосіб оплати. З усіх питань звертайтеся до наших консультантів по телефону або в чаті сайту.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС ВПА"


  • У цій категорії немає відгуків