[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Витяжні установки серії ВЕНТС ВА

Витяжні установки серії ВЕНТС ВА - це надійне обладнання для систем вентиляції. За допомогою роботи даного обладнання можна забезпечити стабільне видалення відпрацьованого повітря за межі приміщення. Пристрій відрізняється стабільністю роботи, низькими показниками шуму і енергоспоживання. Таким чином, вони відмінно підійдуть для оснащення систем вентиляції в приміщеннях різного призначення. Наша компанія пропонує придбати оригінальні витяжні установки за прийнятною ціною.

Технічні характеристики витяжних установок

Витяжна установка являє собою блок вентилятора з касетним фільтром. Корпус пристрою - звукоізольований за допомогою мінеральної вати. Вона ефективно поглинає шум під час роботи. Таким чином, витяжною установкою можна обладнати найрізноманітніші приміщення. Компактні розміри корпусу дозволяють ставити її навіть там, де мало місця.

В процесі роботи витяжна установка ВЕНТС ВА створює високий тиск. Крильчатки мають загнутий назад форму, що забезпечує краще захоплення повітряних мас з їх подальшим видаленням. При цьому, установка споживає малу кількість електроенергії.

Корпус має алюмоцинковим покриття, яке не іржавіє, стійке до несприятливих факторів зовнішнього середовища. Сталеві листи не деформуються. Є теплоізоляція, яка не дасть пристрою промерзати при низьких температурах.

Витяжні установки ВЕНТС ВА оснащені вентилятором радіального типу, який має прямий привід від електродвигуна - останній має зовнішній ротор. Мотор оснащений вбудованими термоконтактами з можливістю підключення зовнішнього пристрою захисту. Таким чином, можна запобігти потенційно небезпечну ситуацію.

Можуть бути обладнані дані витяжні установки і фільтром. У комплект поставки вони не входять, але працювати пристрій може як з фільтрами, так і без них. Встановлювати сюди можна фільтруючі касети класу G4. Електричні контакти пристрою виведені на клемник. Вона знаходиться всередині монтажної коробки.

Можлива додаткова комплектація

Регулювати швидкість обертання вентилятора можна за допомогою частотного трифазного регулятора або трансформаторного зовнішнього. З боку вулиці виробник рекомендує встановлювати повітряну заслінку, яка буде мати сервопривід і поворотну пружину. Це необхідно для того, щоб виключити ризик перетікання повітря в разі відключення вентилятора.

Ще більше знизити рівень шуму допоможе канальний шумоглушник. Знизити вібрацію при роботі допоможуть виброгасящие вставки. Це необхідно не тільки для зменшення шуму, але і для скорочення вібраційного навантаження на елементи системи.

Контроль запиленості фільтра здійснюється за допомогою реле перепаду тиску. Також додатково купується і сам фільтр, якщо в ньому є необхідність - в комплекті поставки його немає.

Як замовити витяжну установку серії ВЕНТС ВА?

Придбати витяжну установку з нашого каталогу можна, оформивши замовлення в режимі онлайн. Для цього додайте потрібний агрегат в віртуальну корзину, натиснувши кнопку купити поруч з моделлю. У формі заявки вкажіть адресу доставки і виберіть відповідний спосіб оплати. Наша компанія гарантує швидку і безпечну доставку до вашого міста. Ми гарантуємо оригінальність і якість кожного пристрою і комплектуючих. Є всі необхідні сертифікати, комплект поставки включає в себе всі необхідні документи і керівництво по експлуатації. Якщо з'явилися питання, задати їх можна нашим співробітникам по телефону або в чаті сайту.

Останні відгуки в категорії "Витяжні установки серії ВЕНТС ВА"


  • У цій категорії немає відгуків