[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Ostberg

Робота системи вентиляції багато в чому залежить від того, яке обладнання використано для її створення. Тому, вибір агрегатів і комплектуючих - відповідальний крок. Одну з ключових ролей грає правильно підібраний вентилятор. Наша компанія пропонує якісні вентилятори від бренду Ostberg. Це кліматична техніка шведського виробництва, яка довела свою надійність і довговічність. З її допомогою можна обладнати систему вентиляції різного призначення.

Вентилятори Ostberg

Бренд Ostberg пропонує великий вибір вентиляторів промислового і побутового призначення. Вони підійдуть для обладнання припливної або витяжної вентиляції. Асортимент представлений моделями відцентрового і осьового типу, вогнестійкими, в шумоподавляющіе корпусі.

Вентилятори Ostberg для круглих каналів призначені для систем з повітроводами круглого перетину. Такі пристрої - в залежності від моделі - можуть укомплектовуватися додатковими функціями для спрощення управління. Корпус виконаний з нержавіючої сталі, що зробить його довговічним.

Вентилятори Ostberg дахові - підійдуть для витяжки повітря або диму. Для останнього призначені моделі в вогнестійкому виконанні. Вони мають високу якість збірки і відрізняються підвищеною ефективністю. Вони створюють високий тиск повітря, завдяки чому відпрацьоване повітря швидко віддалиться з приміщення.

Вентиляційні установки Ostberg

Крім вентиляторів, компанія пропонує і припливно-витяжні установки, здатні замінити собою відразу кілька пристроїв. Дана система відрізняється простотою в монтажі і обслуговуванні. Додаткова перевага таких установок - наявність рекуператора. Він дозволить подавати в приміщення прогрітий, а не холодне повітря, щоб уникнути втрати тепла.

Припливно-витяжні установки мають шумоізоляцію, завдяки чому не видають підвищеного шуму. Тому, їх можна встановлювати навіть там, де є підвищені вимоги до рівня тиші. Висока якість збірки підтверджено міжнародними сертифікатами. Такі установки повністю відповідають стандартам безпеки.

Комплектуючі Ostberg

Крім основних вузлів для створення вентиляції, бренд Ostberg пропонує також і комплектуючі для її стабільної і коректної роботи. Так, можна замовити ще і тиристорні регулятори, клапани та інші необхідні приналежності.

Наші консультанти допоможуть вам підібрати підходящу модель або пристрій для створення системи вентиляції в комерційних і житлових приміщеннях. Ми пропонуємо оригінальну техніку, яка прослужить вам тривалий час без необхідності заміни або складного ремонту.

Останні відгуки в категорії "Ostberg"


  • У цій категорії немає відгуків