[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС ВКПФ

Канальні прямокутні вентилятори ВЕНТС ВКПФ являють собою пристрої відцентрового типу, призначені для установки в канали прямокутної форми. Вони підійдуть для витяжних і припливних систем, де будуть працювати однаково ефективно. Вентилятори представлені в широкому модельному ряді з різними номінальними перетинами. Таким чином, можна підібрати підходящий варіант для обладнання систем вентиляції різного призначення і типу.

Особливості канальних прямокутних вентиляторів ВЕНТС ВКПФ

Канальні ВЕНТС ВКПФ відрізняються високою продуктивністю. Показники продуктивності досягають цифри в 9540 м3 на годину. Вони поєднують в собі високу якість і прийнятну вартість. Вентилятори призначені для вентиляційних систем в приміщеннях промислового призначення, розраховані на велику площу роботи. При цьому, самі вентилятори мають компактні розміри корпусу, що дозволить раціонально використовувати наявний простір.

Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі. Цей матеріал відрізняється довговічністю і високою стійкістю до негативних факторів зовнішнього середовища. Оцинкована сталь не схильна до появи корозії, тому вентилятор збереже свою початкову функціональність на тривалий час. Ця ж характеристика робить можливим використання пристрою в промислових умовах.

Залежно від моделі, вентилятор VENTS VKPF оснащений 4,5 або 8 полюсним двигуном асинхронного типу. Двигун має зовнішній ротор, а його робоче колесо також зроблено з оцинкованої сталі. Крильчатка має лопатки, загнуті назад - таким чином вентилятор краще захоплює потоки повітря, одночасно виробляючи менше шуму.

Двигун має захист від перегріву, що вбереже вентилятор від ризику аварійних ситуацій. Якщо робоча температура буде критичною, пристрій автоматично припинить роботу до повного охолодження, після чого буде автоматично перевантажено. Вбудований термоконтакт дозволить підключити додаткові захисні пристрої.

Регулювання роботи можлива плавна або ступінчаста. Відбувається вона за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора.

Вентилятори ВЕНТС ВКПФ підійдуть для різних систем вентиляції промислового призначення. Також їх можна використовувати і для комерційних або побутових потреб. Пристрої створять ефективний повітряний потік, що дозволить швидко створити оптимальний мікроклімат.

Особливості монтажу

Вентилятори прямокутні VENTS VKPF призначені для установки в повітроводах аналогічної форми. Для цього не знадобляться спеціальні додаткові кріплення. Можливий монтаж в будь-якому положенні, але необхідно враховувати напрямок потоку повітря.

Встановлюючи вентилятор, заздалегідь продумайте наявність вільного простору, необхідного для отримання доступу до основних вузлів. Тобто, потрібно залишити додатковий простір для зручності технічного обслуговування. А для цього на самому вентиляторі є технологічна кришка.

Встановлюються такі вентилятори в розрив повітропроводів прямокутної форми, спеціального кріплення не вимагають, адже приєднуються безпосередньо до них. Якщо необхідно підключення за допомогою гнучких вставок, то знадобляться кронштейни, підвіски або додаткові опори. Подача харчування здійснюється за допомогою зовнішніх клем.

Монтаж повинен виробляти людина, що має необхідну кваліфікацію і навички. Некоректна установка може привести до порушення роботи пристрою і його поломки. Детальніше про правильний монтаж можна дізнатися з інструкції, яка додається до комплекту поставки.

Як замовити вентилятор ВЕНТС ВКПФ?

Наша компанія пропонує різні моделі вентиляторів ВЕНТС ВКПФ. Ви можете бути впевнені, що купуєте оригінальну техніку, яка прослужить вам довгі роки без збоїв і необхідності заміни. Кожен вентилятор має всі необхідні документи, в комплекті є докладна інструкція з експлуатації.

Чому варто зробити замовлення саме у нас:

  • Ми гарантуємо оригінальність і висока якість кожного пристрою.
  • Повний комплект поставки.
  • Кваліфікована консультація від наших співробітників.
  • Оперативна доставка зручним для вас способом.
  • Кілька варіантів оплати.
  • Оформити замовлення можна у зручний час.

Зробити замовлення можна через сайт, заповнивши онлайн-заявку та надіслати нам. Для цього натисніть кнопку купити поруч з товаром, вкажіть дані для оплати і доставки, відправте заявку нам. Наші співробітники зв'яжуться з вами, щоб уточнити деталі оплати і доставки. З усіх питань щодо особливостей канальних вентиляторів VENTS VKPF звертайтеся до наших консультантів.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС ВКПФ"


  • У цій категорії немає відгуків