[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Як захиститися від бактерій і вірусів будинку і за його межами?

Як захиститися від бактерій і вірусів будинку і за його межами?

У період глобальної пандемії основним питанням є захист від зараження. Актуальна ситуація буквально «оголила» все людські промахи в особистій гігієні: відсутність культури носіння масок у період хвороби, погано вимиті руки, незнання азів захисту від вірусів. Розробку вакцини ще доведеться почекати. А до цього моменту необхідно знати, як захиститися від вірусу і інших інфекцій.

Захист від вірусу: базові умови безпеки

Коронавірус передається від людини людині за допомогою чхання, кашлю, через потрапляння крапельок слини на слизові. Навіть при звичайній розмові дрібні крапельки поширюються на відстань до 1,5 метрів - що вже говорити про чханні або кашлі. Саме тому базова умова безпеки - соціальна дистанція в 1,5 метра, а краще - 2.

Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує дотримуватися таких правил, щоб уникнути зараження:

  • Частіше мийте руки з милом, а після обов'язково обробляйте засобом з вмістом спирту не менше 60%.
  • Не чіпайте руками обличчя - особливо на вулиці. Пальцями і долонею ми торкаємося безлічі предметів, а при торканні ризикуємо заразитися.
  • Чхаючи або кашляючи, прикривайте рот вигином ліктя. Можна використовувати для цього і серветку, але її потрібно відразу ж викинути.

Створили свої рекомендації МОЗ з Червоним хрестом:

  • Користуйтеся медичними масками - одноразовими або багаторазовими. Останні потрібно обов'язково прати в гарячій воді і пропрасувати. Максимальний термін носіння будь-маски - 2 години, після її потрібно замінити.
  • Завжди мийте руки після контакту з тваринами, особливо - вуличними або дикими.
  • М'ясні продукти добре обробляйте термічно.

РНБО рекомендує громадянам України наступне:

  • Мийте руки мінімум 20 секунд, обов'язково користуйтеся антисептиком.
  • Не приймайте антибіотики та противірусні засоби без рекомендації лікаря. Від коронавируса це не допоможе, але організм послабить.
  • Регулярно дезинфікуйте квартиру за допомогою спеціальних засобів. Особливу увагу приділіть передпокої, де ви перебуваєте в вуличному взутті.

Намагайтеся бувати менше в людних місцях, закуповувати в магазинах запас, щоб не ходити туди щодня. Поки ситуація не стабілізувалася, відмовтеся від організації свят, куди потрібно буде запрошувати гостей, обмежте контакти з літніми родичами.

Як захиститися від вірусу під час подорожі?

Різні держави потихеньку відкривають кордони для мандрівників, багато країн Європи вже готові прийняти сезонних працівників. Якщо в найближчому майбутньому вам потрібно буде відправитися в подорож по країні або за її межі, варто пам'ятати про такі правила безпеки:

  • Слідкуйте за гігієною в готельному номері - обов'язково мийте руки, користуйтеся антисептиком.
  • Ретельно мийте фрукти і овочі.
  • Не торкайтеся руками обличчя - намагайтеся зменшити такі торкання навіть чистими руками.
  • Дотримуйтесь дистанцію з іншими постояльцями готелю.

В цілому, заходи захисту від зараження такі ж, як і для повсякденної активності. Не зайвим буде запасись антисептиком, щоб не шукати його потім по місцевим аптекам.

Як захиститися від вірусу будинку?

Приділяти увагу захисту від вірусу стоїть не тільки при виході на вулицю. Подбати треба і про домашній атмосфері. Тим більше, що тепер тут ми проводимо більше часу, ніж раніше. Убезпечити себе від вірусу допоможе правильно підібрана кліматична техніка.

Очищувачі повітря

Базова функція очищувача - видалення з повітря пилу, алергенів, тютюнового диму. Залежно від встановлених фільтрів, такий пристрій може затримувати і інші мікрочастинки - в тому числі і віруси з бактеріями. Зверніть увагу на пристрій Daikin MCK75J URURU. Модель вважається однією з найбільш ефективних, адже оснащена відразу 5 фільтрами:

  • Катехіновий;
  • плазмовий;
  • електростатичний;
  • Титано-апатитовий фотокаталітичний;
  • Дезодорирующий каталізатор.

Очищувач повітря здатний затримувати буквально все: пух і шерсть тварин, кліщів, тютюновий дим, алергени, бактерії, віруси. Функціональність робить пристрій універсальним - воно освіжає і чистить повітря, прибирає неприємні запахи, зволожує.

Ще один затребуваний варіант - очищувач IDEA XJ-3100А. Він оснащений іонним і НЕРА-фільтром, фотокаталітичним. Видаляє з повітря віруси і бактерії, очищає від суперечок грибків і плісняви, бореться з неприємним запахом. Перевага - Не пересушує повітря. І ціна на нього прийнятна.

Кондиціонери з іонізатором і фільтрацією повітря

Сучасні кондиціонери не тільки охолоджують і підігрівають повітря, але і покращують його якість. Популярними є інверторні пристрої: вони поєднують високу ефективність з низьким споживанням електрики. Інверторні кондиціонери мають розширений функціонал. Наприклад, Daikin Ururu Sarara FTXZ25N / RXZ25N не тільки охолоджує або підігріває повітря. Вона також очищає його через спеціальний фільтр, може видаляти з нього зайву вологу або навпаки - зволожувати. При цьому, пристрій має компактні розміри і не займає багато місця навіть в однокімнатній квартирі.

Побутові рекуператори

Забезпечують регулярне провітрювання приміщення там, де немає можливості природної вентиляції або, якщо повітря за вікном забруднений. Перед подачею повітря обов'язково проходить через фільтр, який очищає його від вуличного бруду і пилу, алергенів. Вступник повітря прогрівається перед тим, як потрапити в приміщення. Тому, тепловтрати виключені.

Зволожувачі повітря

Це пристрій не відповідальний безпосередньо за очистку повітря. Але у вологому середовищі частинки пилу і забруднення швидше осідають вниз, а не кружляють в повітрі, потрапляючи в наші легені. Крім того, пересушене повітря робить уразливими наші слизові. Вони теж пересихають - і як результат: більш сприйнятливі до бактерій і вірусів. Не дарма особливо рекомендують використання зволожувачів взимку, коли працює опалення. Воно сушить повітря, що негативно позначається на здоров'ї. Особливо необхідні зволожувачі, якщо в сім'ї є алергіки або люди, які страждають від хронічних хвороб дихальних шляхів.

Мийки повітря

Це пристрій, що поєднує в собі очищувач і зволожувач. Першочерговим функцією є очищення. Коли мийка повітря починає працювати, вона спочатку пропускає через себе повітря, видаляючи з нього алергени, пил, бруд, а потім - зволожує. Щоб пристрій впоралося ще і з бактеріями, вибирайте моделі з бактерицидними покриттями. Наявність фотокаталітичного фільтра позбавить від неприємних запахів.

Подбайте про здоров'я вже зараз!

Не відкладайте захист від вірусу на завтра, а прийміть активні заходи вже зараз. Обов'язково носіть з собою антисептик, користуйтеся маскою, що не гуляйте в людних місцях. Робіть регулярне прибирання будинку, зміцнюйте імунітет. Не зловживайте ліками - приймайте тільки те, що призначив лікар. Утримайтеся від святкувань і походів в гості. У міру можливості, краще уникати громадського транспорту.

А також обзаведіться побутовою технікою, яка допоможе вам протистояти коронавірус і іншим хворобам максимально ефективно!