[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ТОП 5 стельових вентиляторів на думку ВЕНТ АЛЬЯНС

ТОП 5 стельових вентиляторів на думку ВЕНТ АЛЬЯНС

Для того щоб створити оптимальний мікроклімат в квартирі, будинку, в торгових залах та інше, прийнято використовувати різні види кліматичної техніки. Одним з найпопулярніших і затребуваних варіантів прийнято вважати саме стельові вентилятори, які відрізняються доступним бюджетом і широким асортиментом. На сьогоднішній день сучасний стельовий вентилятор - це підвісне або вбудовується пристрій, доповнене крильчаткою для створення повітряного потоку або активного перемішування повітряних мас. Лопаті можуть бути виконані з різних матеріалів в залежності від конкретної моделі: дерево, метал або міцний пластик.

Компанія ВЕНТ АЛЬЯНС склала список найкращих стельових вентиляторів, які увійшли в ТОП-5:

  • Helios DVW 90 (Німеччина) - ідеальне рішення для вуличного монтажу, а також для альтанок (закритого / відкритого типу).
  • Helios DVAW 130 (Німеччина) - відповідна модель для житлових приміщень і квартир.
  • Soler & Palau HTB-140 RC - універсальні вентилятори для різних типів приміщень.
  • Nordik Evolution R 140-56 Black - ексклюзивні декоративні моделі.
  • Вентилятор VP 1400 - для тих, хто шукає бюджетне рішення.

Тепер, ознайомимося з кожною моделлю докладніше.

Вентилятор Helios DVW 90

Трилопатевий вентилятор розрахований для монтажу на вулиці або в приміщеннях, які відрізняються великими габаритами. Розмір лопатей пристрої - 900 мм.

У процесі роботи користувач зможе насолодитися практично безшумним режимом роботи, так як рівень шуму не перевищує 35 дБ. Крім того, вентилятор розрахований на якісний захист від вологи, що дозволяє його монтувати в різних приміщеннях. Це пояснюється тим, що модель відноситься до високого класу - IP X4. Його прийнято використовувати не тільки для охолодження або поширення теплих потоків повітря по кімнаті, а й також для сушіння в промисловій сфері.

Вентилятор Helios DVAW 130

Вентилятор прийнято використовувати для охолодження повітря в приміщеннях: торговельні зали, ресторани і кафе, спортивні майданчики, квартири, заміські комплекси та інше. Такий виріб виконано в оригінальному стилі Casablanca і відмінно впишеться в будь-який інтер'єр.

Використання спеціальної системи придушення розгойдування дозволяє застосовувати вентилятор на великих швидкостях, без будь-яких вібрацій або стороннього шуму. Модель з п'ятьма лопатями має трирівневий монтаж, завдяки якому вентилятор можна встановлювати в різних кімнатах, незалежно від максимальної висоти стель.

Універсальна модель - Soler & Palau HTB-140 RC

Оригінальний стельовий вентилятор ідеально підходить для монтажу в домашніх умовах або в офісних кабінетах. Для досягнення максимальної ефективності в процесі експлуатації, виробник доповнив модель відразу трьома лопатями, виконаними зі сталі та пластику. Обидва матеріали мають надійний захист від корозії, що помітно продовжує терміни експлуатації вентилятора. Подача повітряних потоків здійснюється в положенні вгору / вниз.

Наявність безшумного двигуна дозволяє залишати вентилятор включеним навіть в нічний час доби. Монтаж здійснюється до стелі з допомогу спеціального гака. Електроживлення пристрою виводиться на окремий шнур.

Ефективна модель - Nordik Evolution R 140-56 Black

Італійський бренд представляє унікальну модель - декоративний вентилятор з трьома лопатями, який однаково підійде для великих приміщень або маленьких кімнат. Головне завдання цього пристрою - ефективне перемішування повітряних потоків, завдяки чому внизу і вгорі відзначають однаковий температурний режим.

Корпусні частина - міцна і надійна, що підвищує захист від корозії. Крім того, захисну функцію також грає спеціальне лакофарбове покриття з епоксидними смолами. Виробник успішно попрацював над тим, щоб створити аеродинамічну форму лопатей. Це позитивно позначається на незначному шумі вентилятора під час роботи на максимальних швидкостях.

Популярні вентилятори VP 1400

Серія VP 1400 - це відмінне рішення для тих, хто активно шукає якісну модель в бюджетному сегменті. Такі осьові вентилятори мають досить широкі лопаті. Представлені моделі активно використовуються для перемішування повітряних потоків в торгових центрах, на критих спортивних майданчиках, в ангарах, офісних приміщеннях або в квартирах. Змінити частоту обертання обертів двигуна можна за допомогою регулятора, який виробник передбачив в комплекті з пристроєм. Даний регулятор необхідно встановити на стіну в приміщенні, де знаходиться вентилятор. Така модель відрізняється економним споживанням електроенергії.