[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Монтаж кондиціонерів ЗАТ АК Київводоканал

Монтаж кондиціонерів ЗАТ АК Київводоканал

Від якості виконаних монтажних робіт безпосередньо залежить подальша робота всієї системи кондиціонування. Тому такі роботи слід довіряти кваліфікованим фахівцям.

Наше завдання: провести монтаж спліт-систем.

Об'єкт, на якому проводилися роботи: ЗАТ АК Київводоканал, вул. Лейпцизька, 1А.

Терміни виконання робіт: 2 робочих дня.

Основні етапи виконання роботи

Поетапне виконання робіт дозволяє провести монтаж покроково з дотриманням певних нюансів. Наші майстри виконували наступні етапи:

Вибір відповідного місця

Майстри визначають, де саме буде перебувати внутрішній і зовнішній блоки спліт-системи.

Свердління всіх необхідних отворів

Коли все місця фіксації блоків були визначені, майстри приступили до свердління необхідної кількості отворів в стінах. Це потрібно для акуратної прокладки комунікацій між внутрішніми і зовнішніми блоками. Під даними комунікаціями прийнято розглядати:

  • фреонову магістраль;
  • дренажну трубку;
  • електричний дріт.

Монтаж зовнішніх і внутрішніх блоків

В першу чергу майстри виконали монтаж зовнішнього блоку із застосуванням набору кронштейнів. Після того, як до нього були підведені всі комунікації, майстри встановили внутрішні блоки.

Вакуумирование системи
Коли все з'єднувальні трубки були приєднані, майстри виробляють викачування повітряних мас з холодильного контуру, використовуючи при цьому спеціальний вакуумний насос. Це також дозволяє позбутися від зайвої вологи.

Потім, відбувалася перевірка системи на герметичність, що в подальшому унеможливить можливий витік фреону.

Підключення електропроводки

Наявність окремого електропроводи - гарантія якісного захисту від можливих коротких замикань, перевантажень та інших проблем в електромережі.

Запуск спліт-системи в роботу

Здійснюється пробний запуск кондиціонерів з метою перевірити їх якість включення і роботу в цілому. На цьому етапі вдалося врахувати всі особливості експлуатації спліт-системи, підтверджуючи грамотне виконання виконаних операцій.

Поетапне виконання роботи дозволяє врахувати кожен важливий процес, приділяючи йому достатню кількість часу. Весь перерахований список робіт був розділений на 2 робочих дня. Команда фахівців оперативно впоралася з поставленими завданнями, забезпечуючи комфортні умови в приміщеннях на даному об'єкті.