[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Осьові вентилятори серії ВЕНТС ОВ

Осьові вентилятори серії ВЕНТС ОВ призначені для установки на виробництвах і в житлових будівлях. Застосовуються в припливно-витяжних і витяжних системах вентиляції. Здатні забезпечити прямий викид відпрацьованого повітря на виробництвах будь-якої спрямованості. Також застосовуються в системах протипожежної вентиляції і в приміщеннях, де необхідна висока продуктивність при низькому опорі системи.

Вентилятори набули широкого поширення, завдяки своїм модифікаціям і технічним характеристикам. Одне з основних переваг виробів - це використання вентиляторів у холодильній техніці для охолодження компрессіонно- конденсаторних блоків.

Конструкторські особливості

Матеріалом виготовлення корпусу виступає сталь з полімерним покриттям. Такий матеріал безпечний, надійний і відрізняється високими експлуатаційними характеристиками, він не схильний до утворення корозії та інших впливів. Доступно дистанційне підключення, так як клемна коробка оснащена спеціальним кабелем.

Технічні характеристики

У виробі встановлений мотор нового покоління - це 2, 4 і 6 полюсні асинхронні однофазні та трифазні мотори. Мотори такого типу захищені від перегріву і в разі досягнення високої температури, система автоматично перезапускається. Наявність підшипників кочення в рази збільшує термін експлуатації.

Регулювання швидкості відбувається за допомогою ступінчастою і плавного регулювання. Доступне з'єднання декількох вентиляторів до одного при дотриманні потужностей і номінальних параметрів, зазначених в паспорті.

Вентилятори компанії ВЕНТС набули широкого поширення на території Європи і колишніх країн СНД. Компанія зарекомендувала себе, як лідер з виробництва вентиляційній і кліматичній техніки.

Останні відгуки в категорії "Осьові вентилятори серії ВЕНТС ОВ"


  • У цій категорії немає відгуків