[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС ВКПІ з ЕС двигуном призначені для установки в припливно-витяжні системи вентиляції. Конструкція виконує кондиціонування приміщень і підходить для розміщення в приміщеннях, де висуваються високі вимоги до організації простору і керованості системи вентиляції. Можуть розташовуватися в системах житлових і громадських об'єктів.

Особливості ЕС-моторів

Застосування ЕС-моторів відкриває нові перспективи використання промислових вентиляторів. Головна перевага - це зниження споживання енергії в три рази, при цьому зберігається низький рівень шуму і висока продуктивність. Компанія ВЕНТС займається виробництвом вентиляційного та кліматичного обладнання більше 25 років. Використання ЄС-моторів стало візитною карткою бренду, а продукція отримала новий виток популярності серед професіоналів та новачків. Додаткова перевага електро-комутованого двигуна - це збільшення ККД до 90%, а також оптимальне збереження швидкості обертання у всьому діапазоні швидкостей.

Конструкторські особливості

Матеріалом виготовлення корпусу виступає оцинкована сталь з додатковим звуко-, теплоізоляційними властивостями. Ізоляційним матеріалом виступає мінеральна вата товщиною 50 мм. Внутрішні деталі з'єднані між собою заклепками.

Монтаж обладнання проводиться в розрив прямокутних повітропроводів, при цьому не потрібна наявність спеціального кріплення. Спеціальне кріплення обходимо тільки в тому випадку, якщо установка відбувається через гнучкі вставки, в цьому випадку використовують кронштейни або інші підвіски. Вентилятор встановлюється в будь-якому положенні з урахуванням потоку повітря.

Вентилятори такого типу є однією з найбільш передових технологій і активно застосовуються на виробництві різного типу, в житлових та побутових умовах.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС ВКПІ з ЕС двигун"


  • У цій категорії немає відгуків