[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС ВКП ЕС

Вентилятори призначені для установки в припливно-витяжні системи вентиляції, вони використовуються для кондиціонування приміщень різного призначення. Застосовувані для приміщень, що вимагають високих показників керованості і грамотного використання простору.

Конструктивні і технічні особливості дозволяють знизити споживання енергії до 50%. Зокрема цього вдалося домогтися після впровадження ЄС-моторів. При цьому зберігається низький рівень шуму. Продуктивність такого устаткування залишається на високому рівні, незважаючи на ряд інновацій.

Канальні відцентрові вентилятори широко застосовуються в побутових потребах, в установці системах громадських об'єктів і недалеко від житлових будівель. Це можуть бути банки, ресторани, готелі, кінотеатри.

Компанія ВЕНТС зарекомендувала себе, як головний виробник вентиляційного та кліматичного обладнання для виробничих та побутових цілей. Бренд представлений на вітчизняному ринку і ринках Європи більше 30 років. Це гарантія високої якості, надійності і високих експлуатаційних характеристик.

Якщо ви зацікавлені в покупці інноваційного обладнання, зверніть увагу на продукцію ВЕНТС: широка модельна лінійка дозволяє придбати вироби будь-якого типу призначення виходячи з особливостей вентиляційної системи приміщень.

Технічні переваги:

  • Матеріалом корпусу виступає оцинкована сталь
  • Всі деталі з'єднані за допомогою заклепок
  • Вироби обладнано стандартними фланцями шириною 20 мм
  • Встановлено електро-комутований мотор постійного струму з зовнішнім ротором
  • Використання ЄС-мотора дозволяє підвищити ККД до 90%
  • Монтаж відбувається в розрив прямокутних повітропроводів в будь-якому положенні

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС ВКП ЕС"


  • У цій категорії немає відгуків