с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)
0
Сортировать
ВЕНТС ВКПФІ 6Д 500*300

0 отзывов
Есть в наличии
Цена договорная
ВЕНТС ВКПФИ 6Д 500*250

0 отзывов
Есть в наличии
Цена договорная
ВЕНТС ВКПФИ 6Е 600*300

0 отзывов
Есть в наличии
Цена договорная
ВЕНТС ВКПФІ 8Д 900*500

0 отзывов
Есть в наличии
Цена договорная
ВЕНТС ВКПФІ 6Е 500*250

0 отзывов
Есть в наличии
Цена договорная

Канальні відцентрові вентилятори ВЕНТС ВКПФІ - нова серія вентиляторів з тепло і звукоізоляцією. Призначені для монтажу в приміщеннях з обмеженим простором, де потрібно раціональне використання вільного місця. Матеріалом виготовлення виступає оцинкована сталь. Матеріал має ряд переваг і відрізняється довговічністю, надійністю і стійкістю до впливу навколишнього середовища. Моделі серії ВКПФІ отримали обновленія- це шар теплоізоляційної і звукоізоляційною мінеральної вати товщиною 50 мм. Що відкриває нові перспективи для використання канальних відцентрових вентиляторів.

Технічні особливості двигуна

У вентилятор такого типу встановлюють 4, 6, 8 асинхронні двигуни із зовнішнім ротором. Наявність загнутих лопаток дозволяє знизити рівень шуму. Вироби цієї серії відрізняються підвищеною продуктивністю і високим перепадом тиску. В системі встановлений захист від перегріву і при досягненні максимальної температури, включається автоматичне перезавантаження. Наявність підшипників кочення продовжує термін експлуатації обладнання.

Доступне регулювання двох типів: ступінчаста і плавна. Можливе підключення декількох пристроїв до одного при дотриманні характеристик, зазначених в паспорті виробу.

Особливості монтажу

Вентилятори призначені для установки в розрив прямокутних повітропроводів. Для установки не потрібно спеціальне обладнання. Додаткове обладнання може знадобитися, в разі, якщо монтаж відбувається за допомогою гнучких вставок, тоді використовуються кронштейни або різні підвіски. Виріб встановлюється в будь-якому положенні з урахуванням потоку повітря.

У каталозі продукції представлені актуальні моделі для використання в різних типах приміщення. Тут ви зможете підібрати високоякісні вироби, які відповідають всім нормам виробництва.