[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Канальні відцентрові вентилятори серії ВЕНТС ВКМ ЕС

Канальні відцентрові вентилятори серії ВЕНТС ВКМ ЕС призначені для установки в системах вентиляції і припливно-витяжних системах. Це важлива складова кліматичних систем, які створюють комфортний для життя мікроклімат. Якщо ви шукаєте пристрій з високою ефективністю і одночасно економним споживанням електроенергії, то відцентрові вентилятори ВЕНТС ВКМ ЄС - відмінний вибір. Ми пропонуємо оригінальне обладнання, яке відповідає всім нормам якості та безпеки.

Особливості відцентрових вентиляторів ВЕНТС ВКМ ЕС

Вище ми вже згадали про те, що пристрої відрізняються економним споживанням електрики. Так, за рахунок використання ЕС мотора цей показник скоротився на 35%. При цьому, високі показники аеродинаміки збереглися. Працюючий пристрій також відрізняється низьким рівнем шуму - тому, підійде для установки не тільки в комерційних, а й житлових приміщеннях. Працююча вентиляція не буде заважати відпочинку або роботі.

Використання ЕС моторів також дозволяє об'єднати кілька вентиляторів в мережі, щоб управляти ними централізовано. Це полегшить настройку системи, заощадить ваш час.

Матеріалом для корпуса обладнання служить міцний сталевий сплав. Він забезпечить стабільну роботу пристрою навіть при зовнішньому монтажі. Корпус захистить внутрішні деталі від негативних факторів зовнішнього середовища. Крім того, сталь не деформується, не схильна до утворення корозії. Додатковий захист забезпечує полімерне покриття і герметичність.

Лопатки робочого колеса загнуті назад, щоб створити кращу аеродинаміку. Модель має високі показники ККД - ДО 90%. Двигун має підшипники кочення, що збільшує термін безперервної роботи до 40 000 годин. Крім того, цей же елемент відповідає за безшумну роботу обладнання. Турбіна має динамічне балансування, що також знижує рівень шуму.

Управляти швидкістю роботи вентилятора можна за допомогою керуючого сигналу 0-10 В. Можна міняти швидкість в залежності від різних ситуацій.

Встановлювати канальні відцентрові вентилятори ВЕНТС ВКМ ЕС можна під будь-яким кутом відносно осі. До стіни пристрій кріпиться за допомогою кронштейна - вони є в комплекті поставки. Харчування подається через зовнішню клемну коробку. Дотримуйтесь рекомендації по установці, які вказані в інструкції з експлуатації. Монтаж і підключення повинен здійснювати людина, що має досвід роботи з подібним обладнанням.

Модель відрізняється тривалим терміном експлуатації, не вимагає частого ремонту або дорогого технічного обслуговування. Такий вентилятор стане надійним доповненням вашої вентиляційної системи, забезпечить її стабільну роботу.

Як замовити пристрій вентилятор ВЕНТС ВКМ ЕС?

Щоб замовити відцентровий вентилятор ВЕНТС ВКМ ЕС, виберіть відповідний варіант з нашого каталогу. Зробити це можна за допомогою фільтра сайту, що допоможе підібрати виріб за кілька хвилин. До кожного товару є докладний опис і технічні характеристики. Якщо є питання, задавайте їх нашим консультантам по телефону або на чаті сайту. Всю інформацію для зв'язку можна знайти в розділі «Контакти».

Замовляючи комплектуючі для систем вентиляції у нас на сайті, ви можете бути впевнені в оригінальності представленої продукції. Кожен товар має гарантію якості від виробника, а також всі супровідні документи. Таким чином, ви будете впевнені, що отримуєте якісне обладнання, яке прослужить вам не один рік, стабільно виконуючи свою функцію.

Останні відгуки в категорії "Канальні відцентрові вентилятори серії ВЕНТС ВКМ ЕС"


  • У цій категорії немає відгуків