[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Витяжні відцентрові вентилятори серії ВЕНТС ВЦН EC

Витяжні відцентрові вентилятори ВЕНТС ВЦН EC - обладнання, призначене для установки в системах вентиляції і кондиціонування. За допомогою таких вентиляторів видаляють відпрацьоване повітря безпосередньо, щоб забезпечити приплив свіжого. Крім того, обладнання може використовуватися і для видалення повітряних мас з підвищеною температурою - до сорока градусів за Цельсієм. Наша компанія ВЕНТ АЛЬЯНС пропонує якісні відцентрові вентилятори за прийнятною вартістю. Довговічні, надійні і ефективні - вони прослужать вам багато років, не вимагаючи частого втручання для обслуговування!

Особливості витяжних відцентрових вентиляторів ВЕНТС ВЦН EC

Вентилятори мають продуману конструкцію, завдяки якій забезпечують високу ефективність видалення відпрацьованих повітряних мас. Корпус вентилятора виконаний з якісної міцної сталі, яка не деформується, не псується від попадання вологи, не піддається корозії. Завдяки захисному полімерному покриттю вентилятор можна встановлювати і з зовнішнього боку будівлі - воно запобіжить негативний вплив атмосферних опадів на корпус і внутрішні частини.

У нижній частині вентилятора встановлена ​​захисна решітка. Вона блокує доступ всередину для гризунів і дрібних птахів, які можуть пошкодити конструкцію. Висновок повітря з вентилятора здійснюється вертикально вниз. Мотор вентилятора також захищений від попадання вологи і дрібних сторонніх предметів або гризунів.

Вентилятор має електронно-комутований мотор, що відрізняється високою ефективністю. Він має зовнішній ротор і робоче колесо з лопатками, які загнуті назад. Така аеродинамічна форма дозволить поліпшити переміщення повітря. Крім того, мотор EC типу відрізняється економним споживанням енергії, що дозволить не витрачати багато електрики. При цьому, показники ККД дорівнюють 90% - що є дуже високим показником.

Управління вентилятором виконується за допомогою зовнішнього керуючого сигналу. При цьому, зміна продуктивності залежить від температури, вологості повітря, тиску та інших характеристик. Кілька вентиляторів можна з'єднати між собою в єдину мережі, управляти якою можна за допомогою комп'ютера.

Монтаж відцентрових вентиляторів ВЕНТС ВЦН EC

Встановлювати вентилятор відцентрового типу ВЕНТС ВЦН EC можна зовні будівель, закріпивши на зовнішню поверхню. Під'єднується він безпосередньо до повітропроводу того розміру, який вказаний в описі до конкретної моделі. Харчування подається за допомогою зовнішніх клем.

Важливо строго дотримуватися тих рекомендацій по установці і експлуатації, які вказані в описі до конкретної моделі. Підключення повинен виконувати людина, яка володіє відповідними знаннями та навичками. Вентилятор простий в експлуатації, не вимагає частого технічного обслуговування або заміни деталей.

Як замовити відцентровий вентилятор ВЕНТС ВЦН EC?

Щоб придбати відцентровий вентилятор ВЕНТС ВЦН EC, вам потрібно вибрати відповідну модель в каталозі, натиснути кнопку «купити» поруч з нею. У формі замовлення вкажіть варіант оплати і спосіб доставки. Якщо з'явилися питання по товару або складності з оформленням замовлення, звертайтеся до наших консультантів. Зробити це можна в телефонному режимі або за допомогою чату прямо на сайті.

Ми гарантуємо, що обладнання, представлене у нас на сайті, відрізняється оригінальністю і високою якістю. Кожен вентилятор має всі необхідні сертифікати, а також гарантію. У комплекті йде докладна інструкція з експлуатації та монтажу.

Останні відгуки в категорії "Витяжні відцентрові вентилятори серії ВЕНТС ВЦН EC"


  • У цій категорії немає відгуків